• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vychytávky a doplňky na CX-5

Ten chlapík už to asi dělal,má to zmáknutý.Ja bych se bál že ten přední náraznik vodrbu.Jinak to vypadá celkem pěkně.Mě se zamlouvá to logo ve dveřích asi necham dodělat
 
Pokud někdo podobný polep máte pošlete prosím fotku.
Na první stránce je fotka polepu fólii carbon. Dělal jsem to sám a jsem spokojený. Středový panel se chystám polepit transparentní fólií. Ten detail u ukazatele řazení není 100%, zustava tam bordel.
 
Tak dneska jsem nechal polepit zadni část nárazníku karbonovou folií,měl jsem tam nerezovou lištu,ale nějak se me začala z kraje odlepovat tak mě chyt nerv a šla do prdele.Na radu Naturala jsem se domluvil v Kotvě ve Wrap Style a nechal polepit.Podle mě to vypada daleko lépe (Robe díky za dobrej tip)Ještě až bude čas nechám polepit tu klavírovou černou co je na dveřich.
 

Přílohy

  • 41A60D80-F92A-4F94-9DF6-7C4B5E74AEF1.jpeg
    41A60D80-F92A-4F94-9DF6-7C4B5E74AEF1.jpeg
    954,8 KB · Zobrazení: 190
  • 1AF56CE1-9BFA-4D9C-91C7-07121ED7F772.jpeg
    1AF56CE1-9BFA-4D9C-91C7-07121ED7F772.jpeg
    1 MB · Zobrazení: 185
Takto jsem to mel na všech autech. Za mě ideální. Akorát jsem to přetáhl ještě cm přes hranu. Máme malého pejska a někdy to prostě neuhlídáš.
 
Ahoj. Poradíte mi alternativu k originálnímu střešnímu nosiči na KF. Uchycení na montážní body. Díky
 
Ahoj, proč nechceš original? Je to thule a myslím že někde na krámě stejný nosič bude stát plus mínus stejně..
Já dával v mazde 6800 za nosič a 1200 za lišty co mají výřez a záslepku na ty montážní body.

Jinak je to ta nevyšší řada hliníkových příčniku od Thule - wingbar, když by jsi kupoval ty základní Thule hranaté ocelové tak ty jsou kolem 5000 cca, takže je tam nějaká úspora.
 
Poslední úprava moderátorem:
Je to brandované Thule. Mrkni se na jejich webovky, je tam průvodce, kde si vyplníš model auta a můžeš si sestavit kompletní nosič na cokoliv včetně volitelného příslušenství (např. systém jednoho klíče atd.) Totiž ne všechny díly je možné navzájem kombinovat. Th. je dražší, ale je to špička, koupíš jednou a máš vystaráno...;) Nakupovat je ale lepší v e-shopech, mají lepší ceny.
 
Back
Top