• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Výměna čelního skla

vladas75

rodinný člen KLANu
3 488
tak dneska jsem prodělal výměnu čelního skla, po prvotních zmatcích než dorazilo sklo, dopadlo vše dobře. Auto jsem přistavil v 8:30 a v 17:30 jsem odjížděl. Povedlo se i přehodit dálniční známku. Navíc mi vyměnily i vzpěry pátých dveří, na které je svolávačka ( ani mi nepřišel dopis :mad: ) . Přikládám fakturu, kdyby to někoho potkalo, tak ať víte do čeho jdete. Pojištění se prostě vyplatí ;)
 

Přílohy

  • IMG_20170814_203121_1.jpg
    IMG_20170814_203121_1.jpg
    454,4 KB · Zobrazení: 158
tak dneska jsem prodělal výměnu čelního skla, po prvotních zmatcích než dorazilo sklo, dopadlo vše dobře. Auto jsem přistavil v 8:30 a v 17:30 jsem odjížděl. Povedlo se i přehodit dálniční známku. Navíc mi vyměnily i vzpěry pátých dveří, na které je svolávačka ( ani mi nepřišel dopis :mad: ) . Přikládám fakturu, kdyby to někoho potkalo, tak ať víte do čeho jdete. Pojištění se prostě vyplatí ;)
Tý jo, to je slušná "garda",
mě po 8.měsících "někdo" nacouval na předek, výměna přední nárazník a maska, lak a práce = cca 25.000
Pojištění = opravdu klidné spaní
 
Back
Top