• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vymena riadiacej jednotky MZD Connect

jezebel

nový člen
6
ahojte mazdaci, chcel by som sa spytat na vas nazor.
Blblo mi radio a handsfree. Samovolne sa mi vypinal zvuk radia a pri telefonovani nieco dost sustalo, skoro az nebolo pocut volajuceho.
Servis urobil skusobny ukon a to, ze mi na skusku prehodil riadiacu jednotku a MZD displej z ineho auta (ich servisneho), aby som to otestoval, ze ci to bude robit aj vtedy.
Pri danej vymene riadiacej jednotky sa vsetky nastavenia vymazali (servisne ukony, sparovane telefony, wifi atd..).
Teraz mi servis vymenil danu riadiacu jednotku za novu a dal povodny MZD displej. Ale pri tomto ukone vsetky povodne nastavania zostali zachovane, co sa mi zda cudne, kedze sa jedna o novu riadiacu jednotku. Servis tvrdi, ze nahral do novej riadiacej jednotky udaje z tej co tam bola predtym.
Nemate s tymto nahodou nejaku skusenost? Nerad by som servis podozrieval z toho, ze riadiacu jednotku vobec nevymenil.
Vdaka za nazory...
 
No, to přeci poznáš podle toho, jestli původní závady zmizely. Vyzkoušej a uvidíš.
 
tie zavady uz zmizli pri skusobnej vymene riadiacej jednoty (z ineho auta). Cize neviem ci tam dali novu RJ alebo tam zostala ta skusobna...
 
Back
Top