• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

Natural

správce
Člen týmu
5 203
Jak jste si jistě mohli všimnout na srazech, tak každý nový člen jde poznat podle toho, že nemá oLEDkovanou Mazdu :rolleyes:
Ze srazů většinou všichni už odjíždějí komplet LED osvětlení ;)

Tady takový malý seznam patic, které se v CX-3 objevují:

Patice T10: osvětlení RZ 2x
Patice T15: zpátečkové světlo 2x
Sufit 31mm: stropní osvětlení 3x, zavazadlový prostor 1x


Rozhodně doporučuji na stropním osvětlení pracovat s plastovým nářadím.
Kdo by měl jakýkoli postřeh nebo dotaz, směle do toho :)
Jinak se těším na další LEDkování na srazech :hungry:

EDIT: Přidávám pár foto spokojených LEDkařů z této diskuze. Další fotky určitě budou přibývat ;)
2016-01-16-5632.jpg 1.jpg 6.JPG 5.jpg2017-07-27-11129.jpg
 

Přílohy

  • $_57.JPG
    $_57.JPG
    15,4 KB · Zobrazení: 132
Jeden postřeh. CX-3 má konečně nově řešené osvětlení RZ. To se mění zevnitř, otvorem v pátých dveřích. Konečně se tak voda a špína nedostane k žárovce ;)
 
Tak na to jsem ještě ani nekoukal. Je to dobrá zpráva.

Neměřil jsi náhodou i úroveň napětí při běžícím motoru a při různých zátěžích? Proč se o tom zmiňuji? Zjistil jsem, že když není baterie zcela nabitá, pak je napětí alternátoru asi regulováno v závislosti na velikosti nabíjecího proudu, který teče do baterie.
Baterie ve vozidle se systémem i-stop nemá ráda velké proudy při dobíjení. (viz manuál str. 6-40: Nepoužívat rychlodobíjení akumulátoru.)
 
Poslední úprava:
Zdravim zdejší členy,
mohl bych poprosit o nějaký odkaz/kontakt na kvalitní LED žárovky? Máme v rodině nový přírůstek, CX-3 Attraction, G120 automat, titanium flash. Jen tak mimochodem :)))
 
Dneska jsem vyměnil konečně úplně poslední LED žárovky, co šly. A výsledek je bomba. Jedná se o zpátečky. Tímto díky @Natural za tip při nákupu.
 

Přílohy

  • IMG_20160119_163124.jpg
    IMG_20160119_163124.jpg
    226 KB · Zobrazení: 149
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, když jsme u té výměny, neví někdo, jestli je možné i dodatečně koupit a namontovat přední led světlomety místo hlasických halogenů?. Díky moc
 
Zdravím všechny klanáky.Před týdnem jsem si přivez CX3. Za odborné a materialní pomoci @Natural jsem oledkoval interier,osvětlení RZ a couvačky.Výsledek předčil očekávání.Už tak dost dobrá
CX3 je ještě lepší vyzrálejší.Díky všem zde za tipy. Fram
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdravím všechny klanáky.Před týdnem jsem si přivez CX3. Za odborné a materialní pomoci Naturál jsem oledkoval interier,osvětlení RZ a couvačky.Výsledek předčil očekávání.Už tak dost dobrá
CX3 je ještě lepší vyzrálejší.Díky všem zde za tipy. Fram
Bude nějaký foto? :)
 
tak dnes si pro CX-3 jedu, tak budu taky asi LEDkovat, tak šup sem s fotkama , postupama, radama :rolleyes: největší oporou bude asi kolega Natural :oops:
 
Back
Top