• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

Podívej lidi, mám doma tyto LED T20 7440 COB
001.JPG Na české to je nějakých 127,-Kč kdyby měl někdo zájem tak za 100,-Kč je nechám na dobírku. ;)
002.JPG
 
Už odskúšané ..svietia fantasticky ..mal som halogénky potom LED ale tieto sú omnoho silnejšie LED..síta biela farba ,svietia kam “majú” u mňa spokojnosť ..bude rozdiel keď namontujem original komplet LED reflektory ale z týmito parabolami som myslím niekde na vrchole možnosti

Cervena, no nevim a nejsou to brzdovky ? :D :D
Brzdový som objednal LED..prídu v decembri
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdravím Tě Lazlo. Mám dotaz: jaká je cena H11 a zda nebyl problém s montáží, nehlásí to třeba vadu žárovky. A nakonec odkud jsi je objednával. Děkuji za odpověď a přeji hezký den Libor .
 
Ja som dal 40€ ..nič nehlási ..všetko v pohode ..montáž cca 2min ..keď budeš potrebovať kontakt na predajcu napis
 
Prasklou žárovku určitě hlásit nebudou ;)
Osobně montuji a doporučuji v H11 trošku jiné kafe. Dálkové světlomety a mlhovky bezkonkurenční :)
Výměna žárovek za LED u Mazda3 BM/BN
V potkávačkách viz foto (bavíme se tu samozřejmě na poli nelegálního zásahu do světlometů ;) )
Výměna halogenových žárovek v potkávacích světlech
Bedla určite myslel na chybové hlásenie (nie nehlási nič) netvrdím že mnou použité H11 sú naj na svete ...ale myslím že sa vydupalo maximum z možnosti svetlometu a paraboly ..už som písal že mám v pláne meniť komplet svetlomety za LED svetlomety z prídavnými svetlami ako sú v top výbave cx-3 ,tak uvidíme :rolleyes:
 
Jasná věc, Mazda nemá halogeny napojené na sběrnici, proto jsem psal, že určitě nehlásí chybu :)
Těším se na finální stav ;) Já to říkám pořád, že kdo si hraje, ten nezlobí :happy:
 
Ja mám problém z H15 ..teraz čakám kým mi dodajú nové LED lebo tie ktoré boli teraz sú jednoducho príšerne ..postavil som pred barák rozsvietil diaľkové a na 4poschodi si mohol kľudne čítať noviny :D:D svietili dookola všade ale vopred nie tam nepresiahol lúč ani H11:confused: pochopil som že toto asi nebude správna cesta :D budúci týždeň mám sľúbené nové H15 tak uvidíme
Je to stále pokus omyl ..
 
Stávající svítí do 4 patra a nové nebudou?
Nechce si to pohrát s nastavením.
Samozřejmě nové určitě budou svítit lépe.
 
Nové sú už objednané ...mne sa zdá že ten typ H15 bol vyrobený do hmlových svetiel preto ten svetelný rozptyl
 
Kdepak mlhovky mají právě usměrněné světlo, aby neoslňovaly.. ;)
Nie som profík ...ale preložili sme tie moje LED H15 do hmloviek a svietili pod tým uhlom presne dole na cestu ...osobná skúsenosť ..problém bol v Mazde z tým že parabola nebola vytvorená uspôsobená na tento typ LED je tam iný náklon paraboly
Ale opakujem : ja nie som profík píšem len to čo som vyskúšal videl osobne
 
Back
Top