• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

Oponujem..ráno som sa vracal v daždi a všetko ako ma bit ...
myslím že na možnosti toho reflektoru som z neho teraz už vyťažil maximum,ostáva už led prehodiť na komplet originál LED svetlomety
 
Poctivo priznávam že kým sa dosiahla táto svietivosť som vymenil H11 3x a H15 5x :D:D
mojim negatívom je že nie som technicky zdatný,robím všetko na štýl pokus - omyl (len už nechcem ďalej zlepšovať :D:D)
 
To ti verím ... podľa fota si v výbave z výroby inde ako ja ..ja to musím dobiehať :D
 
Chalange..podcenil som tie LED svetla :D ja som to bral ako “auto pred barák” ale toe led svetla sú potrebné ...keď vidím Revolution tak mi sliny tečú:D:D:D
 
Chalange..podcenil som tie LED svetla :D ja som to bral ako “auto pred barák” ale toe led svetla sú potrebné ...keď vidím Revolution tak mi sliny tečú:D:D:D
To věřím. Je to fakt paráda, bral bych i Revolution Top ale nelíbí se mi ta bílá polokůže, já radši tmavou. :) ;)
 
Biela koža je super ...ale treba brat do úvahy načo to auto používaš ..ale všeobecne tmavý interiér je lepší
 
To napis verejne, ne? Vzdyt od toho to tema je, aby jsme se vzajemne podelili o informace. At Ti kazdy nemusi psat zpravu.
 
To ne, neni. Ale to jsme mohli zustat u emailu a ne chodit na diskuzni forum. V pohode, jak kdo chce, ale prislo mi to tak logicke. Kdyztak aspon typy tech LED.
 
Ahoj Lazlo, keď si vymenil za ledky h15 ako ti svietia denne svetla , majú polovičný výkon 15/55 W ?
 
Ahoj ...áno denne sú na polovičný výkon ale podľa rady som si ich dal nastaviť ..u mna spokojnosť zatiaľ
 
Zdravím lidičky. Celkem čerstvě mám CX-3 Revolution, tak jako ostatní tady budu rozhodně měnit za LEDky :) Zkusím to asi opatrně sám, návody jsem si tady od vás už přečetl, tak uvidím :D Kdyžtak se obrátím na ledguru Naturala jak je zde mnohokrát doporučeno :D
 
Zdravím lidičky. Celkem čerstvě mám CX-3 Revolution, tak jako ostatní tady budu rozhodně měnit za LEDky :) Zkusím to asi opatrně sám, návody jsem si tady od vás už přečetl, tak uvidím :D Kdyžtak se obrátím na ledguru Naturala jak je zde mnohokrát doporučeno :D

Správný přístup k věci.Gratulace k autu.
 
Back
Top