• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

Jen bacha na stropní světlo nad zadníma sedačkama nevyndavat z toho stropního tapecírunku.
 
Jasný, četl jsem tu celé to vlákno, takže vím, že jste tu říkali, že to je trochu krizové místo, tak budu opatrný :)
 
Super, ďakujem za odpoveď. Budem to vedieť nainštalovať sám, alebo to chce servis??? Nejaké špeciálne zapojenie???
 
Záleží jak moc si věříš. Já osobně tyhle věci nechávám na ty, kteří si s taháním drátů věří :) Jinak zapojení, blinkr, + - aby svítilo denní, a potom drát na parkovačky, aby při rozsvícení světel DRL zhaslo.
 
Tak LED-ky sú už nahodené.:D
Chcel by som sa poďakovať LED-guru Robinovi,alias "@ Natural" za skvelú spoluprácu pri zaslaní LEDiek ako aj praktické rady;).
Čakajú ma ešte predné a zadné smerovky-/odpory už došli-50W,6Ohm/,ale to musí ešte počkať,nakoľko v tých mrazoch sa mi to nechce:confused::)....
Tak Rob ešte raz veľká vďaka a dúfam,že sa raz stretneme aj osobne ako aj s ostatnými členmi mazda-klanu:finger::D:stop:.
 
Tak LED-ky sú už nahodené.:D
Chcel by som sa poďakovať LED-guru Robinovi,alias "@ Natural" za skvelú spoluprácu pri zaslaní LEDiek ako aj praktické rady;).
Čakajú ma ešte predné a zadné smerovky-/odpory už došli-50W,6Ohm/,ale to musí ešte počkať,nakoľko v tých mrazoch sa mi to nechce:confused::)....
Tak Rob ešte raz veľká vďaka a dúfam,že sa raz stretneme aj osobne ako aj s ostatnými členmi mazda-klanu:finger::D:stop:.
Viki nahoď nejaké fota ..stále si rad pozriem akékoľvek vylepšenie (a nie len ja myslím)
 
Lazlo,určite nahodím-už som aj umyl auto-len čakám pokiaľ poľavia tie mrazy;),myslel som že to spravím dnes,ale máme výročnú rybársku schôdzu spojenú s voľbami tak tam som nemôhol chýbať:):stop:.
 
C16AE067-32D8-4B43-A133-6BE7A2DC2492.jpeg AC86C591-C19C-4376-A5ED-08273FA2AE5D.jpeg 3B90A6A0-6BF7-438D-9B51-4E5BEB3B3062.jpeg
Rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s nákupom Led žiaroviek do CX3. Objednal som si H11 do stretávačiek a pri inštalácii sa mi hneď odlomili ušká, ktoré držia žiarovku v tele svetlometu. Postupoval so pri montáži veľmi opatrne a pomaly, no napriek tomu sa odlomili 2 z 3 ušiek!!! Takže objímka je z veľmi krehkého materiálu a ten sa veľmi rád láme!!! No nič, kúpil som ďalšie ledky a tie zase plávajú v tele svetlometu na môj vkus až veľmi!!! Na fotke je zlomená objímka a na videu plávajúca ledka. Podotýkam, že ledky sú z Číny z aliexpresu.
 
Back
Top