• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

V pohodě ;) Vlaďas už je také vyřešen (zatím úspěšně a více ukáže čas :) )
 
Zdravím ve spolek, v půli listopadu nám dorazí CX3 v Revolutionu, vidím, že tu probíhá debata o dalším "šperkování", tak jsem se chtěl zeptat, jakým způsobem získat, resp. kde a jaké objednat ledky, abych ji mohl dát také do parády? Pokud je dotaz nesrozumitelný či hloupý, předem se omlouvám, nikdy jsem žádné auto nevylepšoval :)
 
Zdravím ve spolek, v půli listopadu nám dorazí CX3 v Revolutionu, vidím, že tu probíhá debata o dalším "šperkování", tak jsem se chtěl zeptat, jakým způsobem získat, resp. kde a jaké objednat ledky, abych ji mohl dát také do parády? Pokud je dotaz nesrozumitelný či hloupý, předem se omlouvám, nikdy jsem žádné auto nevylepšoval :)

Ahoj na ledkování je tu expert @Natural jednej s ním.
 
Takže hlásím, že mám kompletně přeLEDkováno od mistra svého řemesela @Natural . Skvělá spolupráce, vřele doporučuju. A vzkaz pro mistra ledkovače, našel jsem v autě tvoji pinzetu, tak kdybys ji hledal, vozím ji v autě :D
 
@Tomik CX3 uvítací osvětlení je originál Mazda. Popravdě červená mně přijde spíš taková hampejzová a tak používám klasiku bílou. Samozřejmě není problém a vše se dá provést :)

Takže hlásím, že mám kompletně přeLEDkováno od mistra svého řemesela @Natural . Skvělá spolupráce, vřele doporučuju.
Super, jsem moc rád, že spokojenost ;)
 
Zobrazit přílohu 19165
Ahoj ... To uvítací osvětlení bych rád .... a co takhle červený LED osvětlení interiéru dozadu a SPZ,bylo by? :cool:

Mazďáci a Mazďačky, chci se pouze podělit se zkušeností ohledně poptávky na cenu doplňku včetně montáže. Na popud mistra LED @Natural jsem po první nabídce obeslal více autorizáků a zde jsou výsledky: :eek:

Mazda Karlovy Vary - cena 6.900 kč/3h práce
Mazda Ústí nad Orlicí - cena 6.300 kč/5h práce
Mazda Plzeň - cena 4.770 kč/3h práce
Mazda Cheb - cena 4.590 kč/2h práce
Mazda Chomutov- cena 4.550 kč/1,5h práce
Mazda Praha 9 - cena 4.310 kč/3h práce


Červeně označené jsou oba firma Algon, pouze každý jinde :eek:
Modře označený je ten,kde jsem CX-3 pořídil :mad:

Cena doplňku je 1.894 + kabeláž.
 
Poslední úprava:
Výborná spolupráce s profesorem od LED - @Natural - Rychlá domluva, čekání na poštovní holubici a 30 minut práce a bez nervů :D... Díky Robe :)
31825355465_552e7446e9_o.jpg
31678171142_90b4fb99e5_o.jpg
31452659690_4f8f4607c6_o.jpg

Jen jsem nevyfotil kastlík:confused: :eek:
 
Ahoj, po delsi dobe pridavam jak vypada upgrade zadnich svetel na LED Philips.
Ve finale to asi sviti lip nez puvodni zarovky, ale hlavne jsou street legal :D
Co jsem zkousel CREE cipy tak rozdil parkovaci a brzda nebyl patrny, takze jsem je radeji ani neosazoval.
Tady ty Philips to maji dost rozdeleno, takze se chovaji jako klasicka zarovka.
Plan je jeste na blinkry, ale to az bude lepsi pocasi.
Dam pak nekdy vedet jak jsou na tom s zivotnosti.

 
Paráda, díky moc za report a fotky. Moc rád jsem pomohl ve výběru a jsem rád, že spokojenost. 12let záruka by měla být ukázka toho, že s životností jsou na tom dobře ;)
Těším se na další zprávy a upgrady :)
 
Môže výmena osvetlenia interiéru, RZ a cúvačiek za ledky ovplyvňovať funkčnosť osvetlenia ako takého? Aby som Vás dostal do problému- naštartoval som motor a zapol osvetlenie. Spozoroval som, že intenzita osvetlenia sa mení a to dosť výrazným spôsobom. Asi sekundu svietili na maximum, čiže normálne a hneď to kleslo asi na 60% a atkto to zostalo asi 8 sekúnd a potom znovu maximálka a tak sa to opakovalo. Pri jazde som to nepostrehol, pretože to považujem za nepostrehnuteľné. A ešte som si všimol, že aj keď je motor zohriaty a na voľnobehu pridám plyn, tak intenzita osvetlenia zase klesne o 20% a pomaly sa vráti do normálu. Môžu to spôsobovať vymenené ledky, alebo je s autom iný, vážnejší problém? Kolega tvrdí, že intenzita svetiel by kolísať nemala a môže to byť regulátor napätia. Čo Vy na to?
 
Vyměněné LEDky určitě nemají vliv na osvětlení. Zkusil bych nabít baterku. V těchto mrazech dostává zabrat, čemuž by odpovídalo, že za jízdy je vše v pořádku ;)
 
Ahoj,
vymena led opravdu nema vliv na tohle kolisani.
Mam oledkovano vse mimo hlavnich svetel tj. predni parkovacky, interier, zadni brzdova + obrysovka, zpatecka.

Jedine poblikavani co pozoruji je kdyz to jede na volnobeh hned po startu v techto mrazech, kdy to jeste altik nestihl dotlacit zpet do baterie a mam
pusteny ventilator na 4ku + radio + zadni rozmrazovani.
Pak to muze chvilku kolisat, ale ustali se to po cca 10km.
 
Back
Top