• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

Myslíš že pôjde osadiť LED ?
Tak to si musis sam overit, ci sa to do CX3 vmesti .
Aj na videu je upozornenie, ze treba overit ci je dost miesta , smerom dozadu od svetla, na chladiacu cast LED-ky.
Ale co vsetko sa nedalo v tomto svete spravit a napokon sa to spravilo na SK/CZ.
 
Ty ledkové světlomety od Mazdy jsou fakt pecička, svítí to jak blázen a před autem máte jak ve dne, kam se hrabe halogen a nebo nějakej xenon. :)
 
CX3 má v nárazníku mlhovku? Nejsou tam jen odrazky ? Tyhle světla nás tu má docela dost ,-) Koukni ke mě do galerie

každopádně bych světla kupoval od firmy Speedline kvůli ověřené kvalitě
 
Přesně tak, je to stejně ;)

Já jsem spíš zastánce originální odrazky z anglické verze :) Speedline bohužel na CX-3 nenabízí..
 
Tak bando, večer sem šoupnu fotky té mé kočky v červených ledkách jak jsem minule psal.

A jinak, jak se dostanu k žárovkám na osvětlení RZ ? Je to ten plast uprostřed co se dá vyjmout? Je obdélníkového tvaru.
 
Back
Top