• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-5 KE

Natural

správce
Člen týmu
5 203
Jak jste si jistě mohli všimnout na srazech, tak každý nový člen jde poznat podle toho, že nemá oLEDkovanou Mazdu :rolleyes:
Ze srazů většinou všichni už odjíždějí komplet LED osvětlení ;)

Tady takový malý seznam patic, které se v CX-5 objevují:

Patice T10: osvětlení RZ 2x
Sufit 31mm: stropní osvětlení 4x, osvětlení kufru 1x
"Pojistková žárovka" osvětlení slunečních clon 2x
Patice T15: zpátečková světla 2x

Rozhodně doporučuji na stropním osvětlení pracovat s plastovým nářadím.
Kdo by měl jakýkoli postřeh nebo dotaz, směle do toho :)
Jinak se těším na další LEDkování na srazech :hungry:

EDIT: Přidávám pár foto spokojených LEDkařů z této diskuze. Další fotky určitě budou přibývat ;)

23109032469_57dc2f4cfa_o.jpg 23476905245_dcca62d8de_o.jpg IMG_1459.JPG IMG_1486.JPG IMG_1496.JPG
 

Přílohy

  • $_57.JPG
    $_57.JPG
    15,4 KB · Zobrazení: 103
Poslední úprava:
Tak jsem dostal echo, že zpátečky už jsou u člena Bouu na svém místě :) Jak to pálí kolego? :D
 
Jen pro informaci - nová CX-5 minimáně ve výbavě Attraction nemá osvětlený zavazadlový prostor. Místo sufitky je v kufru CX-5 záslepka! :nailbiting: :D
 
Tak to je hodně slušná zhulenost neosvítit kufr :D Vím, že Bouu už v jeho výbavě kufr osvícený má. To je fakt gól :D
 
Ivoš: to asi soudruzi v Hirošimě dlouho přemejšleli, jak ušetřit ojro za sufitku....... klobouk dolů :-/
 
Kdysi jsem zjišťoval, kolik stojí krytka světla v kufru, dozvěděl jsem se, že samostatně nedodávají, jen komplet i se sufitkou. Cenu už si nepamatuju, protože jsem po obdržení informace na chvíli omdlel. Tuším to bylo někde kolem 2000 Kč, ale ruku do ohně bych za to nedal, přesněji by řekl někdo s přístupem k ceníkům.
 
Tak to je hodně slušná zhulenost neosvítit kufr :D Vím, že Bouu už v jeho výbavě kufr osvícený má. To je fakt gól :D

Je možné že si to dal dodělat, ale myslím že má Revolution Top a tam už snad i to světlo je.

Gól to je - vlastní přes celé hřiště. :facepalm:
 
Kdysi jsem zjišťoval, kolik stojí krytka světla v kufru, dozvěděl jsem se, že samostatně nedodávají, jen komplet i se sufitkou. Cenu už si nepamatuju, protože jsem po obdržení informace na chvíli omdlel. Tuším to bylo někde kolem 2000 Kč, ale ruku do ohně bych za to nedal, přesněji by řekl někdo s přístupem k ceníkům.
519,- vč. DPH GHP9-51-441 jen samotné tělo bez sufitky. Sufitka originál za 273 Kč vč. DPH.
 
nebo si dát do kufru LED pásky za pár kaček, aby to pořádně svítilo a ne origoš bludičku za 1120 Kč :eek:
 
nebo si dát do kufru LED pásky za pár kaček, aby to pořádně svítilo a ne origoš bludičku za 1120 Kč :eek:

Dobrý nápad, se mi doma válí nějaké nalepovací světlo s pohybovým čidlem z lííídlu - to by taky asi prudce navýšilo užitnou hodnotu CX-5 po faceliftu :D Ale LEDky jsou elegantnější :cigar:
 
jj, vyblejsknu až půjdu do auta. Je to po obou stranách kufru LEDpásek vsunutý do jedné komory čirého dutinkového plastu (samotný pásek se pořád odlepoval) a napojený na interierové osvětlení.
 
Jsem já to ale *ůl :D Potmě jsem včera našel záslepku, dnes na denním světle zírám na světlo v 5. dveřích. Takže se všem omlouvám za bouři ve sklenici vody, kdyby to světlo bylo zaplé asi bych si ho ve tmě všiml ;), takhle jsem fakt lovil v místech, kde to bylo před faceliftem a tam je záslepka. Ještě jednou se omlouvám :bag:

V každém případě ty LEDky kufr osvítí mnohem líp :)
 

Přílohy

  • cx5-svetlo-kufr.JPG
    cx5-svetlo-kufr.JPG
    56,4 KB · Zobrazení: 77
Uuuf, tak to jsme si oddechli :D Tohle by bylo fakt neomluvitelné, kdyby tam světlo nebylo. Každopádně dodělání LED pásků je nejlepší varianta, pokud chce někdo vidět více v kufru :)
 
tak ja som to vyriesil vymenou sufitky za LED panel 3x3 a ze to teda svieti sakra lepsie ;)

Riesenie ako ma Vitus mi pride uplne idealne, ale ja napr. nemam take prakticke vystupky v kufri, pod ktore by som pasiky namontoval a sucasne by tak boli aj chranene.



WP_20150425_19_02_53_Pro.jpg WP_20150425_18_55_08_Pro.jpg
 
Back
Top