• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-5 KE

Ahojte,neviete ako vybrať žiarovky v osvetlení spz?Mám také tušenie že treba asi dať dole plast z vnútornej strany 5 dverí,či?
Chcem tam dať LED.

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Tak už sa podarilo tu krytku vylupnut.trebalo hrubú silu

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Na SPZ stacilo dat dolu tie plastove krytky vonku na ziarovkach. Myslim, ze som strcil plastove naradie do takej dierky na kraji a zapacil smerom k stredu svetla.
 
Našťastie to bola prasknuta tenká hadička ktorá išla do turba. Veľkosť ako črievko na pumpu. Minulý týždeň mi ju vymenili a dal som v pohode 1800km do Chorvátska a späť. Ale objednal som odpudzovač na kuny lebo to mohlo byt aj prehryznuté.
Tak si v podstate obstál tiez slušne ;) btw nevieš poradiť kde by mi v okoli Žiliny vymenili Ledky? Myslim v interiéri popripade aj na svetlách vpredu a vzadu ?

Ahojte, tiež by som mal záujem o LED, osvetlenie vnútorných "zrkadielok" v slnečných clonách,ŠPZ a osvetlenie interieru.Dakujem.
Som na tom podobne, vie tu niekto poradiť ? Popripade niekde v okoli Žiliny je niekto kto by to komplet vymenil ? ;)

Ahoj
Čítam samé pozitívne recenzie na teba tak si dovolím ta poprosit.
Mam CX 5 2013 a tiez by som rad poradil s oledkovanim..popripade to u teba objednal ak je to možné ;)
Diky pekne
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak si v podstate obstál tiez slušne ;) btw nevieš poradiť kde by mi v okoli Žiliny vymenili Ledky? Myslim v interiéri popripade aj na svetlách vpredu a vzadu ?

Doplň si údaje o svojom aute...od toho totiž závisí druh a počet LED... ;)
 
Tak si v podstate obstál tiez slušne ;) btw nevieš poradiť kde by mi v okoli Žiliny vymenili Ledky? Myslim v interiéri popripade aj na svetlách vpredu a vzadu ?
Fúú to neviem. Ja som si ich na svojej 2013 menil sám a to nie som technický typ. Boli to interiérové, parkovacie a na ŠPZ. Za pár minút to bolo hotové. Toto video ti pomôže
 
Poslední úprava moderátorem:
Ahoj
Čítam samé pozitívne recenzie na teba tak si dovolím ta poprosit.
Mam CX 5 2013 a tiez by som rad poradil s oledkovanim..popripade to u teba objednal ak je to možné ;)
Diky pekne
Samozřejmě, bude mi potěšením. Veškeré info a podrobnosti domluvíme ve zprávě ;)
 
Pokial sa nepletiem je to foto mojej CX-5? Foto z výmeny parkovacích svetiel a celého inetriéru a neskôr aj denných svetiel, za čo ďakujem @Natural
Pridavam ešte video, kde vidno, ako funguje denne P13W od Naturala a moje čínske denné led so smerovkami.

@Miop kdo prosím dodělával ty LEDky v těch mlhovkách, respektivě kdo udělal tu práci co se týče dostat se pod nárazník, či jej kompletně shodit, atd.? Potřeboval bych s tím člověkem probrat pár věcí, pokud by to šlo. Díky moc!
 
@Miop kdo prosím dodělával ty LEDky v těch mlhovkách, respektivě kdo udělal tu práci co se týče dostat se pod nárazník, či jej kompletně shodit, atd.? Potřeboval bych s tím člověkem probrat pár věcí, pokud by to šlo. Díky moc!
Ahoj, moja pravá a ľavá ruka ?. Ak budem vedieť, poradím. Hmlovky nemusíš dávať dole. Ten plast okolo hmloviek je iba krytka a je naklipovaný z predu. Taktiež tie LED som tam iba naklipol.. ale zložitejšie bolo kabliky natiahnuť, nebolo tam veľa priestoru... jo a vsetko som namontoval bez demontáž čohokoľvek ineho..
 
Zdravím pánové a dámy!
Možná jsem to někde přehlédnul, ale máte někdo zkušenosti s výměnou bi-xenonových výbojek za LED? Děkuji!
 
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak řešíte denní svícení v případě montáže LED denního svícení do krytu mlhovek (např. https://shop.einparts.cz/LED-Svetla-Pro-Denni-Sviceni-s-Mlhovkami-MAZDA-CX-5-2012-2016-d4413.htm)?
Odpojujete denní svícení v hlavních světlech?
Deaktivace viz.: https://www.mazdaklan.cz/threads/denni-sviceni-auto-rezim.6417/#post-129843
Zdravím pánové a dámy!
Možná jsem to někde přehlédnul, ale máte někdo zkušenosti s výměnou bi-xenonových výbojek za LED? Děkuji!
Světlům stačí dát trochu péče a budou svítit lépe jako nové :)
Není potom třeba bastlit uchycení LED retrofitů, mít méně světla na cestě při zhoršených povětrnostních podmínkách s nehomogenním světelným kuželem, navíc při rapidnímu snížení životnosti oproti výbojkám ;)
 
Ještě dotaz. Koupil jsem CX-5 v Německu a už měla vyměněné žarovky denního svícení za LED.
Zjistil jsem ale, že LEDky se občas vypnou. Prostě svítí třeba jen pravá nebo jen levá. Čím to může být?

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk
 
Back
Top