• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda RX-8

Jak už psal @Natural hodně záleží na tom jak vypadá parabola lampy a jaký je výsledný vyzařovací úhel. U mě v GH ty LEDky prostě svítily moc nahoru (takže by nejspíš oslňovaly) a myslím, že co jsem viděl srovnávací fotky venku, tak ty HID dosvítí dál

Jinak ale už mám LED v dálkovkách a to byste měli vidět ten šajn v noci :D
 
Tak koukam na tu cenu tech Philips X-treme Ultinon LED H7 a jestli je to vsude kolem € 170, tak to potes koste, to je docela mazec. Nicmene ja jsem zrovna jeden z tech, co sel vic po efektu nez po svitivosti (nemam to jako daily car a v noci s tim fakt moc nejezdim) a nakonec jsem velmi spokojeny s H7 Osram Cool Blue Hyper+ (bez homologace) v potkavackach a k tomu v parkovackach T10 Philips X-treme Vision LED 6000K. Je to bile a konecne krasne barevne sladene. Na dalkove a na mlhovky jsem (zatim) nesahal. Ale je to asi vzdy na vkusu kazdeho soudruha. A na prioritach.
 
Tak koukam na tu cenu tech Philips X-treme Ultinon LED H7 a jestli je to vsude kolem € 170, tak to potes koste, to je docela mazec. Nicmene ja jsem zrovna jeden z tech, co sel vic po efektu nez po svitivosti (nemam to jako daily car a v noci s tim fakt moc nejezdim) a nakonec jsem velmi spokojeny s H7 Osram Cool Blue Hyper+ (bez homologace) v potkavackach a k tomu v parkovackach T10 Philips X-treme Vision LED 6000K. Je to bile a konecne krasne barevne sladene. Na dalkove a na mlhovky jsem (zatim) nesahal. Ale je to asi vzdy na vkusu kazdeho soudruha. A na prioritach.

Ty Hyper Blue jsem mel taky a nejsou spatny, jen se mi zdalo ze se dost brzo "vysvitily". Jinak souhlas je to jak rikas o prioritach a vkusu kazdeho soudruha :)
 
Tak hlásím také přeledkováno, chcípla 8 let stará Philips LED parkovačka nebylo na čím váhat. děkuji Mr. Natural za rychlé dodání a ochotu v tomto předvánočním shonu. (na obr. dávám kontrast nové vs. staré 1.obr z pohledu levo pakovačka by Natural, vpravo Philips. po 8mi letech).

IMG_20201219_093124.jpg IMG_20201219_094643.jpg IMG_20201219_113859.jpg IMG_20201219_113854.jpg IMG_20201219_110125.jpg IMG_20201219_113824.jpg
 
Back
Top