• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda3 BM/BN

Natural

správce
Člen týmu
5 199
Jak jste si jistě mohli všimnout na srazech, tak každý nový člen jde poznat podle toho, že nemá oLEDkovanou Mazdu :rolleyes:
Ze srazů většinou všichni už odjíždějí komplet LED osvětlení ;)

Tady takový malý seznam patic, které se v 3ce objevují:

Patice T10: osvětlení RZ 2x
Sufit 31mm: stropní osvětlení 3x, osvětlení kufru HATCHBACK 1x
"Pojistková žárovka" osvětlení slunečních clon 2x
Patice T20: zpátečkové světlo 1x (SEDAN T15 2x)

Rozhodně doporučuji na stropním osvětlení pracovat s plastovým nářadím.
Kdo by měl jakýkoli postřeh nebo dotaz, směle do toho :)
Jinak se těším na další LEDkování na srazech :hungry:
2016-10-11-8293.jpg 2016-04-21-6142.jpg
 

Přílohy

  • $_57.JPG
    $_57.JPG
    15,4 KB · Zobrazení: 131
Tak tu máme první komplet BMko v LEDkách. Annax už jenom přijde LEDka do zpátečky a bude to pecka nejpeckovější :D ;)
 
Tak se koukám, že nám tu nějak chybí fotodokumentace. U voskování @Muggsy -ho mazdičky došlo samozřejmě k LEDkování a tím pádem přidávám nějaké to foto ;)
Rozdíl:
2016-04-21-6134.jpg 2016-04-21-6138.jpg
Zpátečka:
2016-04-21-6125.jpg 2016-04-21-6128.jpg
Hotovo:
2016-04-21-6144.jpg 2016-04-21-6142.jpg 2016-04-21-6141.jpg
 
na co to vyjde udelat LEDky? Je nejaky konkretni typ LED, ktere se montují? Ženy nevlastní táta totiž LEDky dělá tak, že bych si od něj nakoupil nějaké na úpravu. Je pravda, že v kufru vidim prdlačku s tim malym svetylkem.
 
na co to vyjde udelat LEDky? Je nejaky konkretni typ LED, ktere se montují? Ženy nevlastní táta totiž LEDky dělá tak, že bych si od něj nakoupil nějaké na úpravu. Je pravda, že v kufru vidim prdlačku s tim malym svetylkem.
K tomu se určitě nejlépe vyjádří mistr @Natural :)
 
I já děkuju @Natural ovi za zLEDování Trojky... a pokud navážu na @Slim ovu poslední větu, tak je třeba dodat, že se Trojka rozzářila do krásy a jasu rovnající se síni Valhally :) ... i sám Ódin ji čas od času navštíví a nechá se povozit... (Ódin je ten na fotce)...

A jako malej bonus pak je, když si toho ráno všimne kolega z práce a pochválí, jak Mazda hezky svítí...
 
Taky děkuju @Natural za výměnu žárovek az LEDky ;). Potřeboval jsem hlavně zpáteční světlo, protože při couvání ve tmě z té M3 není vůbec vidět. Výsledek je lepší, než jsem čekal. Radost couvat, protože ta jedna žárovečka svítí vážně super :). Při tom vyměňování mi vyměnil i další žárovky a musím říct, že nejvíc překvapený jsem z interiérových žárovek, které jsem si původně dávat ani nechtěl, ale jejich světlo nejen že je silné, ale taky ta bílá LEDková je mnohem příjemnější, než klasická žlutá.
 
Super! Díky všem za pochvaly a zkušenosti. Jsem rád, že spokojenost. Tak ať nám to svítí :troll:
Mazdár
 
Zdravim mistra ledkare(Natural) :) Jsem tady novy ale rad bych si nechal oledkovat auto,aspon to co jeste neudelali v ramci revolution...Kontakt sem na tebe dostal od ***** :) Blizsi info pm pokud tady nejaka je protoze jsem te chtel kontaktovat primo na ni ale jako "lama" jsem zadnou nenasel takze :O)
 
Zdravim dnes jsem doinstaloval vse krome ledky v sufliku od spolujezdce a slibil jsem Robinovi ze nahodim nejake foto :) Fotil jsem to vecer a bez blesku tak prosim budte shovivavi ke kvalite fotek ;) Ale fotil jsem jen predni sedadla a zpatecku . Zpatecka je celkem brutalni na zivo :D
 

Přílohy

  • P1040185.JPG
    P1040185.JPG
    312,1 KB · Zobrazení: 133
  • P1040187.JPG
    P1040187.JPG
    416,5 KB · Zobrazení: 138
A ted koukam i vlastne osvetleni SPZky :) Musim rict ze vse to vypada mnohem lepe nez na fotkach ;) A dokonce to nestoji majlant takze v pripade zajmu doporucuju kontaktovat uzivatele Natural :) Sorry Robine za reklamu :D
 
Poslední úprava:
Back
Top