• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GG/GY

Záleží, co si představit pod pojmem komplet :) Třeba zadní obrysovky/brzdovky dávám jen v případě, že jsou zadní světla zatmavená a přední parkovačky doporučuji jen ke xenonovým žárovkám (kvůli sladění barevné teploty, protože vedle žlutých halogenů LED žárovka neladí) ;)
Píšu SZ a výměnu můžeme provést klidně na Reunionu, jestli ti vyjde se zúčastnit :)
Mazdár
 
Vy vsichni co mate oledkovanou Mazdu od Naturala,nemate s tema ledkama problem?Me po roce odesly skoro vsechny ledky.Cena je odpovidajici kvalite,v tom problem neni,ale ta prace,otravovani..chjo
 
:D já Ti nevím.. Jednou za rok vyměnit pár žárovek přece nemůže být taková hrůza :)
 
Vy vsichni co mate oledkovanou Mazdu od Naturala,nemate s tema ledkama problem?Me po roce odesly skoro vsechny ledky.Cena je odpovidajici kvalite,v tom problem neni,ale ta prace,otravovani..chjo
A že nenapíšeš ;) Jinak žádnej problém. Teda hlavní vadná série byla nad RZ, ale tu se nám podařilo díky zpětné vazbě postupně odstranit ;)
Taky vím, že ze začátku, jak jsme se viděli, tak si přendaval ze dveří do parkovaček atd, takže to bude nejspíš důvod, že ti postupně odešly..

Ostatní se jistě vyjádří, jestli mají problém s výdrží ;)
 
no prave,mi prislo divny ze by vsechny odesly kvuli vadne vyrobe...vis jak mam mazdu zakletou...:)
 
No to právě vím, že ji máš zakletou ;) V pohodě, jak ti to vyjde na sraz, nebo když pojedu kolem Slavkova, můžeme dát scuka a LED vyladit.
Ono za ten rok došlo taky k nějakým upgradům a třeba právě nad RZ a do parkovaček dávám dražší LED s chlazením :)
 
no me to spocitej komplet uplne vsechny...bud nesviti,nebo problikavaji....snad jen v kufru sviti v pohode.
 
@JaMiJa draku mám všechny ledky jak interiér tak exteriér (opravdu tedy komplet auto) od @Natural auto mám 1,5 roku a a jediný problém který jsem měl byly ledky v parkovačkách vepředu, které jsme davaly ze "stualarmu" protože jsem je prostě nutně musel mít a nechtěl jsem čekat až přijdou... a to byly jediné které se podělaly... Jinak vše ok, jak interiér tak exteriér tak RZ prostě vše... v zadních lampách mám te´d třetí den tak nemohu hodnotit... jinak auto jezdí každý den... Nevím co víc na to říct... snad jen že co mi vždy dal Natural bylo ok, jen ty co jsem si vydupal ja ze stualarmu prostě byly na hovno...
 
tyhle mrchy za Stualarmu zlobily, já měl troje a všechny šly do kopru .... taky už mám ty nový od Robina
 
Ja mam od Robina cca 2 roky zpatecky a luxus, jsem je ukazoval znamymu a ten rika "ty kravo, to patri dopredu ne?" :)) Spokojenost naprosta! Jednoducha instalace a svetlo jak ve dne..
Ledky v interieru vcetne dveri taky cajk, svetlo paradni, neblikaji, nepraskaji..
 
Poslední úprava:
zajímavá věcička .... :) jen nevím, co na to řeknou švestky, až se za mnou poženou :D
 
No. Ze bych to dal na náklaďák? Ať se mi na zadek pořád nelepí osobáky protože je za sebou nevidím

Odesláno z mého V2 pomocí Tapatalk
 
zajímavá věcička .... :) jen nevím, co na to řeknou švestky, až se za mnou poženou :D

Spis sem to myslel tak ze v dobe kdyz se nekdo lepi tak mu troska ujet, a zasvitit tenhle ten leizer na par okamihov. at to pochopi.
Nemyslim svitit tym stale.
Je to rozhodne bezpecnejsie nez zeslapnout par krat brzdu, protoze tam hrozi ze nabura ze zadu do kufru kdyz je moc blizko.
Vzhledem na cenu tejto srandy to je zaujimave :D akurat by na to trebalo nejakej vypinac udelat do kabiny.


Danny
to je take skvelej napad na vyuziti.

Co by na to ale rekli fizlove. mozna pri rozumnem a slusnem vysvetleni pro co tam mate a proc to pouzivate, ze vlastne tim predchadzite nehode kdyz se nekdo na vas lepi tak mozna by to skousli.
 
Tak mě jde spíš o to, že když je nevidím skrze skříň, zastavim a potřebuju trochu zpátky tak za prvé čekám než mi načte kamera a když už tam ten osobák stojí, jsou to pak manévry.. to, že si nedrží odstup a já když skončím po brzdě, napálí to do mě, mě netrápí. O pevnostní nárazník si rozbije auto a mě to zaplatí jeho pojistka.

Odesláno z mého V2 pomocí Tapatalk
 
A fízlové by na to asi neřekli nic když by to nebylo zapnuté pořád. Různé kamery, pipaky atp. Taky nemají homologaci..

Odesláno z mého V2 pomocí Tapatalk
 
Aby to pak policajti neotočili proti tobě - jako že jsi toho řidiče oslnil nehomologovaným světlem a proto se stala nehoda.

Mě napadlo dát si někam na palubku tlačítko, kterým by se nezávisle ovládaly brzdový světla.
 
Myslím, že bezpečnou vzdálenost musíme dodržovat bez ohledu na okolnosti..

Odesláno z mého V2 pomocí Tapatalk
 
zajimalo jestli ridic ktery de za mnou vidi aj ten trojuhelnik ktery vyzaruje z toho leizru anebo vidi jenom tu caru na ceste jako hologram.
Kdyby bylo videt jenom tu caru na ceste, tak to ho nemuze nijak oslnit ani oslepit.
 
To jo, ale když budeš mít pozitivní test na alkohol, tak z tebe udělaj viníka, přestože jsi měl přednost. Nebo když bys měl propadlou technickou - a s nehomologovaným doplňkem bys technickou nemusel projít. Dal bych si na takovýhle věci bacha. Zvlášť jestli jsi řidič z povolání, pokud jsem to dobře pochopil - tam i zadržení papírů na půl roku může být likvidační.
 
Back
Top