• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GG/GY

Taky už mám ledky v parkovačkach, osvětlení RZ, dveřích. Svítí to suprově. Byly objednány přes WISH a 10 ks mě stálo 49,- + poštovné. Jasný, měl jsem objednáno víc věcí, jinak by se mi to nevyplatilo. :)
 
Aby to pak policajti neotočili proti tobě - jako že jsi toho řidiče oslnil nehomologovaným světlem a proto se stala nehoda.

Mě napadlo dát si někam na palubku tlačítko, kterým by se nezávisle ovládaly brzdový světla.
Ty se daji ovladat pedalem.. Neznam auto,ktery brzdi pri "jemnem polozeni"nohy na brzdovy pedal.. Svetla reaguji takrka okamzite,decelerace nastava az pri slapnuti "do" pedalu..
 
Diky Robine za diody. Bcera probehlo testovani a vse na vybornou. Jen par jich pak vymnenime za bily a neco za silnejsi. Diky moc. Rad jsem te poznal
 
@Martas1989 nemáš vůbec za co, jsem rád, že spokojenost ;) Jasná věc, jak budu mít vše skladem, tak to doladíme ;) Ať to svítí a couvá se ve tmě, jako ve dne :cool:
 
Zdravím @Natural, Musím opožděně poděkovat za výměnu žárovek. Svítí to super a potkání bylo taky fajn. Takže ještě jednou díky a všem doporučuju ;)
 
V dálkách je dle mě H1.
A možná bych se bál, jak moc bude topit ten chladič, ikdyž, dálky zase nesvítěji takovej dlouhej čas
 
V dálkách je dle mě H1.
A možná bych se bál, jak moc bude topit ten chladič, ikdyž, dálky zase nesvítěji takovej dlouhej čas
Jo, to ze dalky nebudou svitit tak dlouho je pravda, proto nad tim taky uvazuju. Jeste se musim podivat jestli h1 neboh7. Kazdopadne nabizi oboje :)

Odesláno z mého KIW-L21 pomocí Tapatalk
 
V dálkách je H1.

Pokud chceš pořádně vidět, tak doporučím (a používal jsem jen) Osram NighBreaker Unlimited.
Pokud nejdeš až tak moc po výkonu, ale po barvě, tak Osram CoolBlue HYPER.
No a pokud jdeš jen po barvě a chceš dálkovky jen na machrovinku, tak cesta LED je ta správná :rolleyes: Takže za mě nedoporučuju.
Něco o náhradě halogenů za xenony třeba zde (+ videa z akce): Výměna žárovek za LED u Mazda6 GH nebo Výměna žárovek za LED u Mazda6 GH

Jo a ty tvoje žárovkový parkovačky už mi nebudou při každém pohledu pít krev, normálně ti je při chvíli nepozornosti přehodím za ledky :D Sladíme barvu s xenonama a zabijeme 2 mouchy jednou ranou ;)
 
Takze rikas ze LEDky do dalkovych ne ... :) OK to mi staci :D Diky Maestro .. :)

Moje parkovačky jsem měl ledky, ale po tom co mi 2x vypadla ledka do svetla protoze nedrzela poradne v patici jsem rekl, ze uz ne :D ale vymenit bych tu jednu mel .. to uznavam :D
 
No jo, to by chtělo vyzkoušet ledky ode mě :p Viděl bych to, že se určitě domluvíme :D
 
Takze rikas ze LEDky do dalkovych ne ... :) OK to mi staci :D Diky Maestro .. :)

Moje parkovačky jsem měl ledky, ale po tom co mi 2x vypadla ledka do svetla protoze nedrzela poradne v patici jsem rekl, ze uz ne :D ale vymenit bych tu jednu mel .. to uznavam :D

stačí číhnout ke mě, jsem takový Robinův showcar :))))
 
Aby nám to tu nevázlo, tak si dovolím sem vložit fotky od spokojeně oLEDkovaného člena @alcat :)
Citace: "Ahoj Robine, v příloze zasílám nějaké fotky výsledku Tvé dnešní práce. Je to naprosto SUPER!"

Fotky porovnání před/po:
2017-02-19-9297.jpg 2017-02-19-9299.jpg
Interier vypadá hned o kus moderněji. Původní vláknová žárovka ve zpátečce vypadá oproti silné LED jako blinkr :)

A finální výsledek:
IMAG2024.jpg IMAG2023.jpg IMAG2025.jpg IMAG2022.jpg IMAG2027.jpg
Couvá se opravdu, jako ve dne :)

Díky moc za foto a spolupráci ;)

Kdyby měl kdokoli nějaký dotaz, tak neváhejte napsat, rád poradím.
Mazdár
 
Přátelé ano, je to opravdu SUPER! Robine, moc děkuju za profesionální práci a příjemné strávené nedělní odpoledne. Nikdy bych nevěřil, jak může minimální investice jako tato zvednout úroveň interiéru a celého auta...ještě jednou díky!
 
Back
Top