• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GG/GY

Onehda jsem na svetlech koukal, co mel typek za pekelnej halogen nad SPZ a bylo to rekl bych tohle....
 
Ta auta, co sviti osvetlenim RZ bile az na zem, moc teda rad nepotkavam. Vypada to divne a vzadu by auto moc bile svitit nemelo.
 
Jezdím hodně, nikdy mě kvůli tomu nikdo nezastavil, podle známého policisty je to v pohodě. Osvětlení RZ má svítit bíle, což tohle je, RZ je v pohodě čitelná...
 
Zdravím mazdaci,koukam ze se vyznáte,byla by prosim moznost zaslat ledky na mou adresu,kdybych poslal penize predem,chtel bych oledkovat interiér,spz,parkovacky,popripade vse co me nevyjde na stokoruny dekuji za odpoved. :)
 
Ahoj panove,chtel bych vymenit osvetleni interieru na led,mozna i exterier,potkavacky uz mam led.Jsem ze Svitav.Diky
 
Back
Top