• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GH

Dneska proběhlo doladění parkovaček s origo xenony se členem @pjetro , tak nějaká ta fotka nesmí chybět ;)
Původní LED 6000K - neladí barevnou teplotou k originálním xenonům:
2016-07-28-7548.jpg
Nové 4000K LED už ladí podle plánu a očekávání:
2016-07-28-7549.jpg
 
No jen se mi to nedaří objednat, nemá někdo s tím zkušenost, kdo by mi to objednal. :(:oops:
 
Pozor na to! Psaný je výsledný teoretický výkon, tzn. chipy krát lm na W! Měřený výkon bude hodně nižší a vzhledem k hodnotě udávané na různých webech cca o 1000lm menší než u xenonů. Takže bych radil, když už do nelegální úpravy, tak xenony aby to za to stálo ;)
Jako machrovina s pěknou barvou světla super, ale pokud to chceš na svícení abys večer něco viděl, tak je tato úprava průměr.
Bude to svítit cca takto:

Pokud bys i přes to chtěl objednat, tak žádný problém a rád pomůžu. Potom můžeme udělat srovnání, jak vedle tohohle svítí xenony ;)
 
Píší 120 lm/w to mi vychází 5400 lm na žárovku, nemá náhodou halogen osram 1500 lm ? No někdo by to asi měl konečně zkusit
 
Ano to je ten teoretický.. Skutečný je cca 1000lm na žárovku nižší než u xenonu, který má cca 3000lm. Kdyžtak napiš SZ a objednáme, ale byl si varován :)
 
Ještě beru že to bude asi při max. napětí 24V tudíž při 12v bude polovic tj 2700 lm.
 
No a už seš rázem i u teoretických hodnot pod xenonama, takže proto radím, že určitě svítí více xenony :)
 
No to jo, ale kvůli xenonům neviměním auto, když mám halogeny , nebo myslíš HID přestavbu
 
HID do čočky do GH jsou funkčně zcela v pohodě a svítí to podstatně lépe než halogen. Ale taky by mě zajímav výsledek těch ledek ...
 
Jedná se o stejný typ, jako náhrada za H11.. nejsem škarohlíd jen praktik :) Stačí kouknout na různé weby a videa a uvidíš sám co funguje a co ne ;)
 
V pohodě, jen chci poradit a předejít, tak zbytečnému vyhození peněz ku poměru cena/výkon..
Je na každém co si do svého auta namontuje :) Klidně napiš ohledně objednání, jak jsem psal a aspoň potom porovnáme reálné výsledky ;)
 
No právě, kdyby to nebylo h11 ale h7 tak bych se nerozmýšlel, kdyby to nevyhovovalo dal bych to do moto, s tou nemusím po tmě. No promyslím zda vyhodit 1000 kč
 
Robine a HID sadu někdo zkoušel nevíš, beru to z toho, že kdysy jsem ji zkoušel u otce na audi a řek bych že nic moc z tou čočkou ve světle, slíš se osvěčila halogen Philips blue vision ultra
 
Jedná se o stejný typ, jako náhrada za H11.. nejsem škarohlíd jen praktik :) Stačí kouknout na různé weby a videa a uvidíš sám co funguje a co ne ;)

ale vždyť víš, že vím .... :)

Robine a HID sadu někdo zkoušel nevíš, beru to z toho, že kdysy jsem ji zkoušel u otce na audi a řek bych že nic moc z tou čočkou ve světle, slíš se osvěčila halogen Philips blue vision ultra
HID mám já, @Natural , @Alamaster , @Doofer i spousta dalších a funguje to fakt fajnově ,-)
 
Back
Top