• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GJ/GL

Tak právě odjel oLEDkovaný @Sikyl (krom stínítek, ty už nebyly na skladě, tak mu je určitě dá @Natural na nějakém pražském rychlosrazu), porovnávali jsme i jak svítí v GJ xenony vs. LED. LED mají definitivně větší barevnou teplotu a dálkové vytváří takový ostrý obdélník. Jinak vám poví, na kterou myčku v Mladé Boleslavi definitivně nemáte jezdit, protože to, co mu tam vyvedli s lakem, je fakt peklo. :) Ta Titanium Flash je zralá na den strávený u Matěje Vepřeka, http://www.matejveprek.cz/cenik/sluzby/prehled-cen-sluzeb-cenik/.
potkávací
Zobrazit přílohu 4636
dálkové
Zobrazit přílohu 4637
Tak sem to objednal, mazda totiž nedodáva ani Ň. aspon ve Varech říkají že nic není a na rezervu čekačka skoro 4 týdny... zatím, ještě jí pořád nemam
 
Tak mi nedávno Natural vyměnil i zbytek LED žárovek. Největší přínos vidím hlavně při zařazení zpátečky. Oproti originál bludičce velká LED od Naturala svítí jako ve dne. Nechápu proč Mazda u faceliftu v roce 2015 nepřešla na komplet LEd technologii v celém autě. Na Peugeotu 508, který je ve výrobě od 2011 jsou kromě blinkrů LED úplně všude (nevím jak je to ve v nižších výbavách, já měl plnou). Málem bych zapoměl, že v hlavních světlometech to bylo na půl led a na půl bi-xenon a loni v 2015 přešli při faceliftu úplně všude na LED.
 
Super, jsem rád, že spokojenost ;)

Popravdě jsem rád, aspoň je pořád nějaká možnost vlastní individualizace a vylepšení :) Až přejde Mazda na komplet LED, tak se budu nudit :)))
 
Nazdar chlapi, měl bych zájem o doLEDkování mazdy 6 2015 combi facelift, mohl bych se k někomu z Vás objednat k výměně? Sám si netroufám
a rád koupím ověřené LEDky. Jsem z Kladna.
 
Zdravím všechny, jsem další majitel mazdy kterému Natural vyměnil zbytek žárovek za LEDky. Tímto mu děkuji, že se mě
ochotně ujal a bez sebemenšího zaváhání vše provedl. LEDky svítí opravdu dobře a přesto, že by Natural jejich zařazením už
do výroby přišel o zábavu ;), do auta určitě patří.
 
Ahoj,

prosim o radu, jak vymenit osvetleni RZ u Mazdx 6 wagon 2015 ?:)

Jak a cim vycvaknout ty 2 plastiky ? Bojim se, abych to nezmrvil :)

Diky
 
Vycvakne se jen plexi. Stačí lehce odehnout packy, za které je nacvaklé. Přidávám foto (sice z GH, ale k ilustraci postačí).
2013-01-18-477.jpg
Dělám to plastovým nářadím.
Odkud jsi? Klidně výměnu provedu a u toho kouknu co máš za LEDky :)
 
Vycvakne se jen plexi. Stačí lehce odehnout packy, za které je nacvaklé. Přidávám foto (sice z GH, ale k ilustraci postačí).
Zobrazit přílohu 7432
Dělám to plastovým nářadím, popřípadě rukou to taky odehneš.
Odkud jsi? Klidně výměnu provedu a u toho kouknu co máš za LEDky :)

Zkoušim to a nejde, už jednou to bylo měněný, ale drží to tam jako prase se mi zdá, bojim se zatlačit hodně aby to neruplo :O( :eek:)
 
V tom případě video zde:

Koukám staré 5050 chipy. Dal bych tam radši něco trvanlivějšího, ať je nemusíš pořád měnit ;)
 
V tom případě video zde:

Koukám staré 5050 chipy. Dal bych tam radši něco trvanlivějšího, ať je nemusíš pořád měnit ;)


Tak v tom případě je to luxusní návod, a zde je výsledek :D

Moc děkuju za radu, pecka ... budete řešit nějaký sraz ?
 

Přílohy

  • 20170123_170218.jpg
    20170123_170218.jpg
    391,9 KB · Zobrazení: 43
No bez vás tady bych to někde zlomil, když nevíš kde kam tlačit :eek:)
Ty starý LEDky se hřály, blikaly, šunt, to tam dal kámoš před rokem, když to bylo nový, ale ted tamjsou Osram s tim kloboučkem, snad něco vydrží :)
 
Od toho tu jsme ;) To se nedivím. Jop Osram super. Taky je mám v mém LEDkovém pytlíčku plném překvapení ;)
 
Back
Top