• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovky hl. světlometu

Krcmis

člen KLANu
50
Neví někdo jak bych mohl vyměnit žárovku ve svý Mazdě? U obyčejné 3jky je jiný přístup jak u MPSka a nevim zda to stihnu do soboty aneb nevim jak to vyřešit bez toho abych musel sundat celý předek :/
 
Hotovo xenonová výbojka vypojena, pyplačka to byla šílená. Chce to tenkou ruku s dlouhými prsty a pevné nervy :)
 
.... stejně jako u naprosté většiny moderních aut :) Slabší povahy to nechávají měnit v servisu...... :)
 
Za mě můžu říct že u světla u spolujezdce bez sundání narazníku nevyměním ani žárovku v blinkru natož výbojku. U řidiče pokud si na čtyřikrát zlomím ruku tak to je relativně v pohodě přes podběh
 
Byl jsem tvrdohlavý a nechtěl nárazník sundávat, ale po hodinách marné snahy a zbytečných odřenin jsem to vzdal a předek šel dolů, alespoň jsem zjístil co a jak. :)
 
Back
Top