• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Vysočina

mrvevi

výkonný člen KLANu
420
Mazdáár přátelé,
chtěl bych se zeptat, jestli tu někdo je z Vysočiny, sem tam někdy na pokec o našich miláčcích nebo prostě jen tak poplkat :)
 
tak tohle je za barákem :D , bohužel nemužu nic přislibit, zaleží na terminu... mám dlouhy a kratky tyden, směnuju nepřetržite směny 12tky... Bud budu v praci nebo ne ... jina volba bohužel není... když bude volno tak 100% dojedu ;) (se mi vždycky krejou ty srazy, na ktery jsem chtel jet :-( ... jak u aut, tak u motorky :-/ ) .. Proto se snažím tady nahánět nějaké Vysočiňáky, třebas alespon na to kafčo na benzince :D
 
a co se sejit nekde na vysocine pekne v prirode,projet nejake okresky kde jezdi malo aut,ne u dalnice která bude stejne zacpana
 
Tyger: Jestli tvůj post patří ke společnému srazu PU a MU, tak to tam přesunu. O projížďce je psáno a je v plánu. Už jen zvolit nějakou vhodnou trasu ;)
 
Tyger: Prague a Moravia unit První sraz maj ve správě jiní než ja :) , tak spíš směruj tento dotaz/ navrh k příslušnemu srazu :) ... Ja tu jen pátrám po Mazdácich z Vysočiny :)
 
ja vim jen jsem napsal svůj názor akorát jinam nez jsem chtěl.sorry
 
mrvevi a ostatní: rozhodně se nikdo nebojte zakládat své srazy nebo jiné topicy! Tady nepanuje a nebude panovat žádný fašistický režim, pokud něco založíte duplicitně nebo špatně zařadíte, s úsměvem vás nasměrujeme do správných kolonek nebo to standardně zmoderujeme .... :)
 
To chce vytisknout vizitky a postupně verbovat ;) Jinak super, že jedeš za náma. Budeme se těšit :)
 
přemýšlím na co je tisknout, jaky druh papiru, jestli obyč nebo čtvrtku alespon :D ...
 
No super. MAZDAAAAAR konecne krajanek :) vitej mezi nas ;)

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Takže Vysočínani :D ... hlásím zatím dvě mazdy (@Mazda3blue a ja) budou mít sraz u nás v ZR na místě setkání Vysočíňanů v 6: 45h v sobotu ráno. Pokud by měl někdo zájem se přidat, tak budeme tam.
Pojedeme na MAZDA SRAZ u Olomouce

Naplánovaná TRASA povede klasicky tudy, je zajímavá a dá se pekně pojezdit :)

Máme plánovanou jednu zastávku v Prostějově, kde se dobere další člen :) , a pak hurá na koupák. Nemáme dálniční známky, takže přesun po vedlejších :)

Kdo chce, klidně se přidejte. Pokud se budete mít zájem se přidat někde po cestě, tak mě prosím o tom informujte :)

Mazdáááár
 
Poslední úprava:
Back
Top