• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina West Side Unit

tvl to zní jako: Prodam Encyklopedia Brittanica, kompletni svazky Zn: pred casem jsem se ozenil a moje zena vi uplne vsechno
 
Já teď za víkend potkal snad 5 tvých 9-trojek. 2 sedany a zbytek v kombíku. Celkem jsem si na tebe zavzpomínal vždy :D Celkem haluz jich tolik potkat :)
 
Ja mam obdobi, kdy nepotkam treba mesic zadnyho soba... a pak najednou jich zas par potkam behem ctvrt hodiny. :)
 
Prej Dark Side :D :D No jo, ti už přesedlali na černý mercedesy a bramboráky :D
 
Západ je mrtvej :D

Jinak víkend 15.-16. srpna jsou v obci Úterý mezi Plzní a Varama závody do vrchu kterejch se počítám taky zůčastním, tak přijeďte mazďáci fandit ;)
 
Jo, Utery znam... to bych se stavnul :) Hlavne mi to pripomen, urcite by se nas prijelo podivat vic :)

No a jak rikas, ten Zapad je fakt mrtvej... :D
 
Ale jo, tak co se da delat. Dokud bude jezdit zapad do Prahy, jako vzdor budiz bran sudokopytnik :D Ale, aby bylo jasno... vztah Mazda - SAAB me doprovazi uz velmi dlouhou dobu. Dokonce sob pochazi od prodejce, ktery prodaval a servisoval Mazdy a SAAB. :)
 
A ještě 27-28. června je závod v Bečově nad Teplou (trošku víc z ruky, ale taky na západě) :D
 
To je jeste furt co by autem dojel. Stale v mym rajonu :) Ale to nevim jak na tom budu, jestli budu ready. Mam jit pod kudlu tyden pred..
 
Trochu oživíme tenhle mrtvej topik :D

Kdo by se 2. víkend v srpnu třeba náhodou nudil, tak je příležitost pro rodinné vyžití u rychlých aut a na své si přijdou i dámy a děti :)

mapa: https://mapy.cz/s/UZGv


13734989_10206780037765332_2579486877463499605_o.jpg

PS: Ano je to ta trať, kde jsem loni rozstřelil moji šedou mazdu o strom. :D

Letos se nejspíš zúčastním nedělního závodu v našem týmovém Fiatu Cinquecento;) , se kterým jsem na minulém dvoudenním závodě získal 2. a 1. místo v kategorii E1 - 900ccm
 
Back
Top