• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina West Side Unit

Ja jeste nemel stesti v Plzni na Mazdaklanare. Kazdopadne kdyz si vsimnu tak zdravim, se pak nelekej, ze na tebe nekdo mava treba z Hitlerwagnu popr saaba...
 
@no-nick Jo, som to ja ;)
Tiež som minule pozeral že je na parkovisku 6 v kombíku :)
Nie je problém sa stretnúť, môžeme dohodnúť cez chat.
@Natural vidím že pamäť máš dobrú
PS: po dnešku už tiež vyzerá k svetu - letné disky :D
 
Zdravím páni. Nemáte nejaký tip na dobrý servis v Plzni? Zozadu niekde od zavesenia kolies sa občas ozýva zvuk, ktorý rozhodne nie je z výroby a mne sa jeho zdroj nedarí lokalizovať.
 
Taky nevím jak Plzeň. Jezdíme k rodinnému doktorovi u Kralovic. Jestli je někdo slušný v Plzni by mě taky zajímalo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Sailer X mňa? S čím? Daj tip na pánov, za pokus nič nedám :).
@no-nick kolega mi odporučil na prezutie a výmenu oleja chlapíka v Radobyčiciach, vyzeralo to dobre, tak ho možno skúsim.
Včera a dnes som trošku pogúglil a mohol by to byť silentblok stabilizátora, cez víkend skúsim ísť na nájazdy a pod auto.
 
Mno pneuservis je dobrej buď Pneu-Řáha a nebo v Koterově hned za mostíkem směrem od Olympie. A servis např. v Liticích p.Mráz a p.Ubl ale nevim jestli je najdeš na netu kdyžtak PM

@Jannicko No služebně jezdím s takovou velkou bílou krabicí :D, tak se nelekněte když na Vás bude blikat :D
 
Zdravím páni. Nemáte nejaký tip na dobrý servis v Plzni? Zozadu niekde od zavesenia kolies sa občas ozýva zvuk, ktorý rozhodne nie je z výroby a mne sa jeho zdroj nedarí lokalizovať.
Aspekta Plzeň, pán na přijmu se jmenuje Vítek
Jezdím tam až z Karlovarska
 
@Bouu tiež som na nich veľa dobrého nečítal. Ale tieto ceny sú OK. Bol som tam na zvolávačke s GH a to išlo v pohode. Jedine z prístupu som mal zmiešané pocity :shifty:. Chvíľu som rozmýšľal či nie som náhodou neviditeľný, ale možno mali len zlý deň :happy:
 
@Bouu tiež som na nich veľa dobrého nečítal. Ale tieto ceny sú OK. Bol som tam na zvolávačke s GH a to išlo v pohode. Jedine z prístupu som mal zmiešané pocity :shifty:. Chvíľu som rozmýšľal či nie som náhodou neviditeľný, ale možno mali len zlý deň :happy:
Tak já moc netuším jak to vypadá jinde protože jsem byl s první CX5 v tragickém Algonu a ten má obšancovaný celý Karlovarský kraj. Od nich jsem utekl s opravou brzd do Německa a pak když jsem měl čas jsem hledal něco co nepatří těm z Algonu a nejblíže a z části na doporučení byla Aspekta 100km vzdálená.
Mohl bych do Prahy kde má kamarád kamaráda pana ředitele Mazdy ... jenže: 168 km tam a 168 km z5 plus ty ucpávky na silnici, v součtu žádnou úsporu nepřinese. Připlatím li pár korun v Aspektě, vyjde to finančně úplně na stejno jako servis s cestou do Práglu a silnice K.Vary Plzeň je o proti silnici K. Vary Praha pro mne i pro Mazdu balzám na duši + bonus na cestě, dobrá benzínka s dobrým Latté a burgrem jako kráva
PS: až budeš starší, budeš koukat i na kvalitní hajzlíky, a ty na cestě do práglu nejsou:D
 
Poslední úprava:
Back
Top