• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Zadní brzdy

esite

člen KLANu
30
Zdravim,

Prave som sa smutny vratil s STK kde sa zistilo ze brzdy na zadnej naprave maju rozdiel 40% (povoleny limit je 30%).

Subjektivne nemam pri brzdeni pocit ze by tam bol nejaky problem, bohuzial auto je podla STK nesposobile na jazdu :( Neviete kde by mohol byt problem pripadne nepoznate niekoho kto by mal cas v Prahe takto medzi sviatkami sa na to pozriet ?
 
Dik za info - videl som na internete nejake opravne sady - riesi to pripadne aj moj problem ?
 
Ja menil komplet oba trmeny zadni. Proste ty repase nepomahaly. Od te doby mam klid. Koupil jsem je na haspa.cz

Odesláno z mého KIW-L21 pomocí Tapatalk
 
Jak čistíte brzdy? Mám je rok lakované a nedoporučuje se je rozebírat a znovu skládat, pač potom nemusí sedět jako předtím. Pokud je tedy chci pouze očistit na autě? Napadá mě kartáč7štětec a co třeba přípravek na kola? Nebude to škodit třeba gumičkám nebo stačí jarová voda?
 
Back
Top