• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zamykání, Alarm, DO

Tak svetla vypadají ok, i to nastaveni, prisvit funguje, zbytečně jsem plasil. Teď jsem otočil Brno-Svitavy-Brno a nikdo na mě ani neblik a sklon byl asi taky ok. Tak jen ten alarm a blik blik.
 
Tak jsem pátral na zahraničních forech čím by mohlo být způsobené to neblikání a může to být od kontaktů na kufru, přes dveře až po kapotu, ukostření, dráty a bůh ví co ještě, no prostě super,...
 
To jako jsou alarmy s cidlem a bez čidla na kapotu? Právě resim to neblikani pri zamykání a odemykani, tak jestli to nemám souvislost. Alarm mám, a ten taky nefunguje :-(. Už se budu muset odhodlat zajet na tu diagnostiku, ale jak to má člověk všechno stihat,...
 
Mam podobny dotaz. Po zamceni auto 1x blikne a za chvilku blikne 3x. A pri zamceni autu nepipne alarm. Ale na ovladaci je tlacitko pro deaktivaci alarmu, takze auto ho urcite ma :)

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 
U mě to bylo odpojení cidlo pod kapotou. Zapojil se konektor a vše bylo ok. Ale to není tvůj problém. Mně se alarm vůbec nezapl. Jinak 1x bliknuti je zamčeno, 2x odemceno, 3x deaktivace alarmu.
 
Zdarec, jsem nový majitel Mazdy 6 rok 2009, chci se zeptat nevíte čím to je, že mě pří zamčení dveří neudělá žádný zvuk a to ani když je spouštěn alarm?

Díky za odpověď.
 
Mas to proste vypnute. Jako to mam ja. Co jsem zatim nasel, tak to umi zapnout v autorizaku.
 
Zdarec, jsem nový majitel Mazdy 6 rok 2009, chci se zeptat nevíte čím to je, že mě pří zamčení dveří neudělá žádný zvuk a to ani když je spouštěn alarm?

Díky za odpověď.
Ak máš bezkľúčové otváranie, dá sa aktivovať. EU verzia je štandartne bez zvuku.
 
Pridam sem dotaz ohledne zamykani s keyless...funguje vam nekomu zamykani pres tlacitko na klice ??? Pokud chci auto odemknout, tak to funguje...chytnu za kliku a auto se odemkne. Ale jak auto zamknout ??? Jedine co mi funguje, je to male bocni tlacitko na patych dverich. To umi zamknout. Takle mi to keyless prijde na prd :)
 
Ano funguje. Auto je zamkle a chytnutim za kliku (i spolujezdcovu) se odemkne. Odemknute auto se zmacknutim tlacitka na klice (i u spolujezdce) zamkne. Mackam tak, ze nestrkam ruku pod kliku, ale jen palcem zvenku. Mam HB, takze nemam zamykaci tlacitko na kufru. Nejvice pouzivam jen odemknuti, zamykam z 95% dalkou.
 
Diky...tak to to mam asi nejake rozbite...me to na klice nezamkne. Me prave stve kvuli zamykani hledat klice od auta :)
 
Ano funguje. Auto je zamkle a chytnutim za kliku (i spolujezdcovu) se odemkne. Odemknute auto se zmacknutim tlacitka na klice (i u spolujezdce) zamkne. Mackam tak, ze nestrkam ruku pod kliku, ale jen palcem zvenku. Mam HB, takze nemam zamykaci tlacitko na kufru. Nejvice pouzivam jen odemknuti, zamykam z 95% dalkou.
Jo prosimte...to tlacitko na klice...kdyz to zmacknes, tak to nejak cvakne ? Jakoze je citit cvaknuti ?

kdyztak zkusim koupit ten spinac a zkusim ho vymenit.. https://www.fox.rzeszow.pl/wlacznik-zamka-centralnego-guzik-klamki-mazda-6-g,4,255246,241429
 
Je tam mikrospínač, tak je trošku cítit malé cvaknutí.

Odesláno pomocí Tapatalk
 
Back
Top