1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Zapůjčení MX-5 NA,NB

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil vmar3, 12. 5. 2018.

 1. vmar3

  vmar3 nový člen

  3
  0
  1
  Zdravím vás. Mám zájem o zapůjčení Mazdy MX-5 na 1-2 dny. Ideálně NA, nebo NB. Plánuji koupi MX-5, ale nejdříve se chci v Miatě projet. Ideálně moravskoslezský kraj nebo okolí. Zaplatím kolik bude třeba. Pěkný zbytek dne. Vojta
   
 2. Dup82

  Dup82 nový člen

  8
  1
  3
  ahoj zkoušel jsi přímo Mazdu? Já si v Mazdě Auto CB zapůjčil na víkend Mazdu 6 sice nájezd jen 200km,ale stačilo to k tomu aby se člověk zamiloval z 2,0 121kw do 2,5 141kw
   
  Vitus se to líbí.
 3. vmar3

  vmar3 nový člen

  3
  0
  1
  Díky. To není špatný nápad, ale tam mají přece jen nové modely, pokud se nepletu..ale chci si hlavně vyzkoušet NA nebo NB, protože když budu kupovat, tak jednu z těch starších řad..
   
 4. vmar3

  vmar3 nový člen

  3
  0
  1
 5. Radfire

  Radfire výkonný člen KLANu

  125
  72
  28
  vmar3 se to líbí.
 6. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 663
  2 816
  183
  Spritmonitor.de
  dealer ti asi těžko půjčí NA nebo NB ......... ;) leda nějaký soukromý majitel, ale těch tady zas tolik není
   
  vmar3 se to líbí.

Sdílet tuto stránku