• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zasterky

To je divne, ne? Kdyz to maji popsane jako 2012 - 2015, coz uz je GJ. Rozdil mezi GJ a GL bych u zasterek nepredpokladal. Neni to jen tema ilustrativnima obrazkama?
 
Vdaka za linky, podla toho linku z Novline sa zda ze by to malo byt pre GJ od 2012, neviem preco to maju rozdelene do 2015 a potom od 2015.
 
Vdaka za linky, podla toho linku z Novline sa zda ze by to malo byt pre GJ od 2012, neviem preco to maju rozdelene do 2015 a potom od 2015.

Ahoj. Už jsi zástěrky pořídil? Přemýšlím o nějakých velikostí podobným originálu, akorát mám tím pádem pochybnosti o jejich efektivitě. Větší nechci kvůli vzhledu.
 
Nie zatial nemam, lebo su momentalne nedostupne. Taktiez su uz dlhodobo nedostupne tie co mali na ascartuning od Brillant. Tak neviem co sa deje.
 
Tak som nakoniec zohnal predne zasterky Brillant, ale ked som ich chcel namontovattak som zistil ze dva otvory sa pouziju tie ktorymi je pripevneny podbeh a jedna diera by sa mala navrtat a samorezkou uchytit podla vsetkeho len do toho plastu.Len mam vzhladom na hrubku toho platoveho podbehu pochybnosti ako dlho to tam bude drzat. Spytal by som sa tych co uz podobnu montaz absolvovali ci to maju naozaj pripevnene len samorezkou k tomu plastu.DSC_0033[1].JPG
 
Ja mam podobne zasterky na mazde 3 a nechcelo sa mi vrtat a davat samorezku tak som to dal len na tie dva cvoky a uz druhy rok tam drzia v pohode. Takze podla mna s tou samorezkou ti to v pohode udrzi.

Odoslané z SM-A520F pomocou Tapatalku
 
Tak som nakoniec zohnal predne zasterky Brillant, ale ked som ich chcel namontovattak som zistil ze dva otvory sa pouziju tie ktorymi je pripevneny podbeh a jedna diera by sa mala navrtat a samorezkou uchytit podla vsetkeho len do toho plastu.Len mam vzhladom na hrubku toho platoveho podbehu pochybnosti ako dlho to tam bude drzat. Spytal by som sa tych co uz podobnu montaz absolvovali ci to maju naozaj pripevnene len samorezkou k tomu plastu.Zobrazit přílohu 16432

Zase si nemyslim, že by zástěrky byly nějak extra namáhaný aby to ten plast neudržel. Leda bys jezdil rallye ;) nebo měl tendenci s nima zachytávat o obrubníky :)

Na trojce je mám od jara vepředu jen na takové ty plastové klipsy na kterých drží plast v podběhu a od léta mam i zadní které jsou samořezný šroub do plastu (kterej u 3 docela papír) a zatim to drží dobře. Ale uznávám, že půl roku neni úplně vypovídající.
 
Back
Top