• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zatváranie okien

ingbrzy

výkonný člen KLANu
209
Da sa nastavit aby sa okna same zatvorili ked odidem od auta?

Momentalne hrozi riziko, ze ich zabudnem otvorene..

Mazda 3 BN Revolution
 
Taky mě to vadí, že to nejde, přitom dle konfigurátoru na webu Mazdy to jde. Tak jsem vznesl dotaz na Mazdu, jsem zvědavej co odpoví.
 
Už nejde upravit předchozí příspěvek, tak oprava zde. Dotaz byl na automatické zavření oken při odchodu od auta. Na konfigurátoru Mazdy je, že LZE zavřít všechna okna pomocí DO. Tak to mi tedy nejde, ani jedno okno. Na to jsem vznesl ten dotaz.
 
Odpovi ti, ze tato funkce byla naposled u GH. Skyactivy uz ji nemaji.....
 
důvod neznámý, štve nás to všechny, taky jsem to dost používal.....
 
Dočítal som sa, že automatické zatváranie okien pri zamknutí auta bolo zrušené kvoli bezpečností detí ak ich necháš v aute.. aby sa okná nezavreli a deti neprehriali...
škoda, mohli to dať len do nastavení...
 
Odpovi ti, ze tato funkce byla naposled u GH. Skyactivy uz ji nemaji.....
Dá se ovšem dodělat, stačí jeden modul ;)
Pokud se tedy bavíme o zavírání/otevírání oken dálkovým ovladačem..
Má například @Muggsy a pár dalších klaňáků na skyactivech ;) Jak si na to člověk zvykne, hodně blbě se odvyká.
 
No a lze sehnat už i modul do M3 r.výroby 2017? Když jsem hledal, pravda v srpnu loňského roku, tak všude bylo upozornění, že není kompatibilní s M3 rok 2017
 
Dá se ovšem dodělat, stačí jeden modul ;)
Pokud se tedy bavíme o zavírání/otevírání oken dálkovým ovladačem..
Má například @Muggsy a pár dalších klaňáků na skyactivech ;) Jak si na to člověk zvykne, hodně blbě se odvyká.
I když se tady bavíme o modulu na M3,existuje nějaký modul i na M6 před FL?Bylo by to super to bezva auto tímto doplnkem dovybavit.
 
samozrejme existuji. Hledejte na asijskych forech..tam jsou spravny kutilove..uz jsem to tam videl
 
Prý instalace na 10 minut. Asi do toho půjdu. Doufám, že to bude fungovat s tím, co mi tam v servisu dodělali.

Jednou se mi stalo, že jsem přes noc nechal otevřený okno a auto bylo zaparkovaný tenkrát ještě na ulici mezi barákama :)
 
Prý instalace na 10 minut. Asi do toho půjdu. Doufám, že to bude fungovat s tím, co mi tam v servisu dodělali.

Jednou se mi stalo, že jsem přes noc nechal otevřený okno a auto bylo zaparkovaný tenkrát ještě na ulici mezi barákama :)
Tak uz to mas na autaku? Me to na BNku dostchybi..hold zvyk z GG

Sent from my SM-T719 using Tapatalk
 
dnes jsem dokonce zaznamenal, že pokud vypnu motor a chci zatáhnout okna, tak to lze pouze držením tlačítka a funkce autodojezdu asi s vypnutím motoru umře. Zvláštní. BN 2018
 
Vsechny Mazdy to tak mají.Co mě hlava nebere,proč napájení oken po vypnutí klíčku nefunguje i u střešního okna.Když zapomenu zavřít,tak musím znovu zapnout zapalování.Nejlepší by bylo,kdyby všechna okna fungovala na poloze ON,stejně jako autoradio.
 
Back
Top