• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Zvýšení výkonu

Tam jsem prave psal i volal. Velmi prijemne jednani. Vypadalo to, ze i vi o cem mluvi. Jak pani na ,,asi,, recepcni,tak i technik. Objednan jsem na 23.1. Tak uvidime. Kdyby to fungovalo, byla by to pecka. Co vim i z jinich stranek a for, tak ten motor je bez dalsich uprav na tech 180k odemknutelny a laditelny jen sw. Tak by to snad nemel byt problem. Hrozne mi tam vadi ta mrva zona bez zatahu cca od 4500ot/min. Kdyz se aspon tohohle zbavim, tak to bude super. Navic poskytuji 30dni zaruku na vraceni penez pri nespokojenosti. Bez udani duvodu. Coz si myslim, ze je na pohodu. Tak uvidime. Rozhodne dam vedet jak to dopadlo.
Zdarec taky jsem uvažoval o zvýšení výkonu mé M2 skyactiv 1,5 66kw na 76 nebo 79kw u fa quauntumtuning nebo x tuning ,ale po probírání tady na forech mě všichni odkazují do zahraničí a to se mi nechce. Prosím dej vědět jak si dopadl u quantumciptuningu zda je vše podle tvých představ . A jestli jde poznat že by auto jelo lépe.Díky
 
Tak panove a damy...po zdrave uvaze jsem to odpiskal a objednavku chipu jsem zrusil. Moji touhu po chipu prisuzuji momentalnimu vzplanuti. Tahle firma nema svoji brzdu. Takze si nenecham do noveho auta nacpat nejakou univerzalni mapu a ublizit tim jednotce nebo motoru. A jelikoz je to sluzebni auto, tak by me asi vedeni nepochvalilo, kdyby se to podelalo. Ikdyz mi to sef bez reci schvalil. Zahranicni prebornici budou urcite lepsi volba. A ja si na vikendy poridim neco zabavnejsiho. Mx5 nebo rx8. Nema nekdo tip na neco za slusny peniz? Klidne i s volantem po anglicku. Hlavne s papirama na prihlaseni. Diky za kaudy tip.
 
Má smysl investovat do sportovního vzduchového filtru na zvíšení výkonu nebo je to zbytečné, protože nebude nic poznal?
 
Mohu se zeptat jestli někdo ma zkušenosti s vložkou do airboxu od K&N? Jestli opravdu funguje nebo to je jen placebo efekt popřípadě jestli někdo měřil na brzdě. Dekuju.
ano funguje, zadny problem v GG jsem ji mel osm let a 150tis. km jeden kus. staci dodrzovat servisni ukon a obcas vycistit a napustit ho.
 
Zdravím. @Natural mě tu zminil, že mám K&N filtr v airboxu.Mám je to pravda (tyto filtry používáme i v
práci ( lodní motory) s velmi pozitivní skutečností.
Co se týče auta myslím, že funguje dobře auto jezdí
jako by lehčeji (živější) mám k tomu i výfuk od Remus.Na brzdě jsem to neměřil.
souhlasim ..do motoru filtr propousti vice vzduchu a diky tomu se motor lepe sbira s nizsich otacek, ale pozna to opravdu jen ten co tomu rozumi, ostatni kdy ho prohodi tam a zpet za stejnych podminek v jeden den...
 
Ahoj v patek jsem volal do společnosti http://quantumchiptuning.cz/ kde mi nabídli zvýšení výkonu ze 107kw na 132kw a odůvodnila to paní tim ze umí odemknout přes řidici jednotku na 121kw( ten silnější motor 2.0) a zbytek je prý nacipovani. Moc se mi nezdá ze by motory byli identické a lišilo se to jen nastavením motoru. Jsem lajk tak se ptám jestli je to hloupost nebo je to mozne. Dekuji za odpověď.
never tomu, a necpi do toho penize.
 
souhlasim ..do motoru filtr propousti vice vzduchu a diky tomu se motor lepe sbira s nizsich otacek, ale pozna to opravdu jen ten co tomu rozumi, ostatni kdy ho prohodi tam a zpet za stejnych podminek v jeden den...

V příspěvku ze dne 16.1.2017 #51 jsou výsledky měření výkonu na brzdě.Výkon 120,6kw a kroutící moment 209,6Nm.
 
Tak po vyplate objednavka ostrych vacek 2x a stredniho dilu vyfuku 2x ,uz jsme dostali fakturu s nacenenim s 10ti procentni slevou na polozky. Neslo to uplatnit i na shipping. Takze kdyby jeste nekdo narychlo(do stredy 15.11.) chtel neco tak by byla jeste sleva dalsich 5% :)

Ahoj, nějaké novinky? Už jste to nahodili? Ten střed mě zajímá....
 
12 koní je nesmysl, spíš mi šlo o to, jestli tu značku vůbec nikdo zná. Peněz je to ranec, to bych nedal (radši pošetřím na vačky), ale karbon v motoráku? Hej proč ne! :D Akorát ne za 16 :D
 
Viz. celé tohle téma o 11 stránkách. Např. s výsledky v Polsku jsou kluci moc spokojení ;)
 
Back
Top