• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Zvýšení výkonu

Narazil jsem na výrobce výfukové soustavy na zakázku: http://a-m-a.sk/content/32-individualna-vyroba. Má někdo zkušenost.
Popř. zkoušel někdy někdo chip u firmy PowerTec? http://www.chiptuning.cz/detail/Osobní automobil/mazda-3-bm-3-2-0-skyactiv-g-121kw
Pokud by byl zájem, mám kontakt tady v Praze 10 na člověka co vyrábí výfukové soustavy na míru. Akorát jsem za ním ještě nebyl ;) takže osobní zkušenost nemám. Určitě bych chtěl do budoucna trochu zvednout výkon novým středním dílem a svody, ale při zachování normálního zvuku. To auto používám denně po městě a není mi už náct..
 
Poslední úprava:
člověka, co v Praze dělá zakázkový vejfuky znám docela dobře osobně, kdybys potřeboval ,-)
 
Tak o výměnu svodů + středu bych zájem měl. Ale stejný problém. Auto používám často a na delší cesty, tzn. nechci zhoršení cestovního komfortu.
 
Ahoj, tak zatial len maly nastrel s BBRGTI CAMs a OVT, prvy graf bez softwarovej upravy, 2. 1 subor, 3. obrazok 2. file ... zatial cakam na dalsi tune. pravdepodobne budem musiet najs lepsiu obsluhu na valcovu brzdu ako posledne (potrebujem totiz nahrat logy na mazda edit a simulovat to iste ako ked to zazhamenava na MAHA software) - skoda ze cim lepsia brzda tym menej odborna obsluha a naopak .... :(
upload_2018-8-6_10-0-44.png
 
Ahojte, mam uz dalsi update ale este som ho nemeral na brzde - pride mi to vela penazi vyhadzovat preto som to minule nameral naraz ..., Mat z OVT sa smial ze to co proklamuju v BBRGTI na ich ostru vacku asi videli len na svojej valcovej skusobni ... tak som skepticky, cakam na dalsi update, potom by som pomeral, ako vidiet naposledy bolo dost horuco takze ani tie merania neboli idealne...
Dnes som si zavolal do BBRGTI a opytal sa ci maju mapu cez ten ich starchip tych ich vaciek pre standardne zvody 4-2-1 a cakam na odpoved aj kvoli Ekkovi ...
@Max6: prosim Ta ty mas tiez uz nejake skusenosti z MazdaEditom typujem, a ako som cital vyssie tak to ladis len tak zlahka a opatrne alebo doupravujes alebo len preposielas to co posiela Mat ak to nieje tajne? Lebo s tym preposielanim funguje Michal B. s Disi-tune.pl takze on mi ani nevedel poradit ako najlepsie nastavit Dyno aby som nameral co najlepsie data pre Mat-a. Viem ze sa maju nastavit otacky a merat napriklad na 4ke aby bol dlhsi zaznam a viac detailov, este mozno mat co najchladnejsi vzduch ale to je vsetko?
Diky moc - posledny kontakt na brzde nebol velmi skuseny, preto mu radsej poviem co treba a ako nastavit :)
 
Tak dneska sme byli zase s @Gryllz em vyfoukavat pavouky ven :D Ja uz jsem znacne skepticky k tomu ze disi tune (Orange virus) umi naladit auto s tou ostrou vackou...@Gryllz uz ma devaty soubor a je horsi nez ten minuly...Byl jsem bez uprav rychlejsi :rolleyes: Takze jsem rad ze bbr gti mi udelaji custom starchip remap. Behem pristiho roku do toho pujdu.
 
Opravdu to přidá 10 koní? Půjde to na výkonu znát? Pokud jo, uvažoval bych o tom. Nepřemýšlel jsi na SW zvýšení výkonu? To by taky těch 10 nebo 15 mohlo dát.
 
Opravdu to přidá 10 koní? Půjde to na výkonu znát? Pokud jo, uvažoval bych o tom. Nepřemýšlel jsi na SW zvýšení výkonu? To by taky těch 10 nebo 15 mohlo dát.
No prvne je dobre udelat HW upravy a pak resit SW upravy, taky jsem stále na svých 165 konich i když mam vymeneny vyfuk(konec + stred), ostrou vacku a taky se chystam ještě na ty svody...
 
No prvne je dobre udelat HW upravy a pak resit SW upravy, taky jsem stále na svých 165 konich i když mam vymeneny vyfuk(konec + stred), ostrou vacku a taky se chystam ještě na ty svody...
Nechal sis někde výkon měřit? Taky mám výfuk vyměněný, ale nevím, co to je zač a jestli to pomohlo. Už jsem to tak koupil. Bylo mi řečeno, že je značkový a stál cca 1500 eur.
 
Ano viz téma auta nasich clenu
A kdes to nechal měřit? Jsem hledal v brně a vyskočil na mě autochip.eu. Chtějí za to 2k. A díval jsem se, že umí očipovat BM za 6k. Chlubí se zvýšením výkonu 165 -> 183 HP a zároveň snížením spotřeby o cca čtvrt litru. Je to možný? Má to nějaký vliv na spolehlivost a životnost motoru nebo něčeho jinýho v autě?

Tady je link:
https://www.autochip.eu/cz/chiptuning/tabulky/car/mazda/3/2.0_skyactiv-g_6mt/id-25573/
 
A kdes to nechal měřit? Jsem hledal v brně a vyskočil na mě autochip.eu. Chtějí za to 2k. A díval jsem se, že umí očipovat BM za 6k. Chlubí se zvýšením výkonu 165 -> 183 HP a zároveň snížením spotřeby o cca čtvrt litru. Je to možný? Má to nějaký vliv na spolehlivost a životnost motoru nebo něčeho jinýho v autě?

Tady je link:
https://www.autochip.eu/cz/chiptuning/tabulky/car/mazda/3/2.0_skyactiv-g_6mt/id-25573/
Neni.. Mel jsem tu cest resit web stranky pro nekoho, kdo se timto zabyva.. A ty prezentovana cisla si vycucaval z prstu predem!!

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Lepsie sa to berie do otacok, zvuk 3-4t.otacok je veľmi návykový :) musim sa objednat na brzdu noekde tu v Ostrave a doladit mapu s Disitune...
 
Back
Top