• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Zvýšení výkonu

Presne jak pisete, tady tem garazovym chipovym mistrum co prijedou k vam do prace napichou vam auto a za pul hodiny reknou ze hotovo jde fakt duverovat...Prave proto mam v planu pristi rok cestu do Anglie do BBR kde si necham vymenit vacky a necham to tam od nich pekne poladit.Pokud by mel nekdo zajem zajet taky to poladit do BBR tak budu rad za spolecnost:)
 
Nekdo nejake negativni zkusenosti s https://www.total-mps.co.uk/ ? Ted nemyslim komunikaci ale spis jestli nekdo neco objednal a nedostal...Ja objednal neco za nakych 12tisic tak se jen ptam protoze sem ted na internetu videl nejake negativni zkusenosti s touhle strankou :(
 
Kazdopadne pokud nebudu mit penize na M3 MPS nove generace (teda pokud bude) tak je stage 1 nebo 2 mozna volba + pohon vsech kol...
 
Kazdopadne pokud nebudu mit penize na M3 MPS nove generace (teda pokud bude) tak je stage 1 nebo 2 mozna volba + pohon vsech kol...
Jak myslíš ten pohon všech kol? Je vůbec možné, aby to bylo součástí nějakého "stage" od BBR?
 
Ten pohon vsech kol uz si muzes poridit pro M3 i dnes a nemusis resit nic s BBR ;) Jen nazorna ukazka
 
Tak snad ti to dojde... btw, ten odkaz, cos poslal, tak není to jenom pro MPS?
Ne je to vesmes pro vsechny mazdy ,vsak klikni na "HOME" na te strance a muzes vybirat co se ti hodi ;) A pise se tam Mazda3 AWD takze neni kde se ztratit ;)
 
Zdarec,
začínám řešit remapování a jsem tak trošku na vážkách :). Nejdřív skočím na brzdu zjistit, jak na tom to moje auto vůbec je a pak se rozhodnu. Nicméně, mrkněte na odpověď z Disi-Tune níže. Ptal jsem se na úpravu M3 165k s Cork Sport sáním, zda to má smysl a za jakých podmínek. Výfuk jsem vůbec neměl v plánu měnit...

Hey Radovan,

Sorry for my delayed response. Some time ago, I discussed about intakes in SkyActiv engines with Mat from OrangeVirus Tuning. That was about MX-5
but this is almost the same 2.0 SkyActive-G engine. Mat wrote:

"intakes make no actual power gains on the MX5. Don't believe the dyno sheets. I have tested almost all intakes on the dyno to verify, no gains. Some intakes actually produce worse results (like the injen intake)
best modifications for the car is remap + exhaust"


Now, maybe a few words about remap... From my personal experience, I don't have a good experience with remaping 165hp version.
Mat always promised good gains, but on dyno... it was no so good. Maybe I saw MX-5 dyno?

https://www.facebook.com/DISItune/posts/1337719586264268

In reality, I do not think you can count on much better results. But maybe...

Of course, if You want, we can buy (I can buy for You) tune at OrangeVirus and, when Mat will finish we can fine tune this.

400 euro was price for Orange Virus tune and fine tune on "my" dyno locally in Poland.

In the topic of exhaust systems - that was strongest 120hp SkyActiv after remap that I saw, and tune:

http://disi-tune.pl/2016/08/02/mazda-3-2-0-skyactiv-120km-mitsubishi-ecu-intake-exhaust/

This car has complete exhaust, but no corksport or something, it wasn't perfect in low to middle rpms, but that was 4-1.
With good 4-2-1 exhaust manifold low to mid rpms should be better than on stock.

regards,
Michał Bryczkowski
+48 600411990
biuro@disi-tune.pl
www.disi-tune.pl
 
Poslední úprava:
Some intakes actually produce worse results (like the injen intake)

To potesi :D Schvalne az tam pojedu pro ten airbox tak to necham zmerit.
 
Tak jsem zjistil ze Nemecti SPS MOTORSPORT spolupracuji nejak vzdalene z BBRGTI a Gryllz uz jim volal a vypada to skvele :) Takze jeste tento rok tam jedeme na vymenu vacek a cipek :D
 
Ahoj, kto by mal zaujem o ake diely od BBRGTI, napiste mi nech to zozbieram, chcel by som vybavit mnoztevnu zlavu a usetrit aj na preprave mozno ... distribucia v CR alebo SK potom z Ostravy ...
Ja s eko1980 by sme chceli ostru vacku a ja mozno este stredny vyfukovy diel, tod ako priklad. SPS distribuju len niejkore balicky.
 
Back
Top