• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Diagnostika - OBD adaptéry a aplikace

TADY máš odkaz na google play ;)
Zvláštní je, že na telefonu ho taky nemůžu najít, ale když dám správu aplikací v GP tak se na něj dostanu a můžu ho odinstalovat i nainstalovat.
A taky se dívám že už se nedá na PC koupit lifetime extended licence ale licence pouze na rok .... a poslední verze aplikace pro android se musí stáhnout z jejich stránek a ne přes google play ... tak teď teda nevím , je to nějaký divný


EDIT: už jsem na to přišel, vývojář je rus, takže asi v rámci sankcí je ta aplikace skrytá a on nemá možnost ani nahrát novou verzi aplikace na Obchod Play
 
Poslední úprava:
Ahoj. Mohu si FORScanem zkontrolovat stav nebo historii přepisu sw řídících jednotek? Pro porovnání stavu před a po servisu nebo zkouknutí kupovaného vozu... Zkrátka abych poznal, v čem se někdo hrabal? Z dotazu je zjevné, že zejména já bych se v tom hrabat neměl, ale mě stačí jen koukat. :cool:
 
Tak to by mě taky zajímalo, jestli jej mohu nechávat trvale zapojený aniž bych trápil baterií?
Též mám vLinker FD
Ale je u něho psáno, že při nepouzivani padne do sleep módu a bere pouhé 3mA.



Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Ahoj, pročetl jsem vlákno od začátku i něco googlil, ale nepodařilo se mi najít rozdíl mezi MC+ a FS při použití s ForScan na Androidu a placené verzi pro win. Jaké jsou v nich rozdíly? Pochopil jsem, že FS by měl zvládat i jablíčko.
Díky
 
@shr3k nemůžu najit to srovnání jak jsi mi dřív psal, tak se ptam znovu:

Jaký je rozdíl u vLinker mezi MC+ a FS (FD+)
 
Ja som objednal tu staršiu verziu s BT4.0 za 28€ dám vedieť keď dojde. Rozmýšľal som ak nad tými drahšími ale 2x taka cena a ja to chcem skôr pre zaujímavosť aby som vedel ako rýchlo sa motor zohreje a pod.
 
Spýtam sa tu ale neviem či správna téma -
Ide nejako cez FORScan zakázať keyless? Aby auto šlo odomknúť len kľúčikom? Koli bezpečnosti.
 
To se ti chce furt rozebírat keyless klíč a odemykat takto dveře. Máme druhý auto s klasickým klíčem a neskutečně mě to sere - chodím často s plnýma rukama a lovit ještě klíč mě neskutečně vytáčí :D
 
Mazdar,mám M6 g194 najazdených nejakých 120 000km . Rád by som sa spýtal kde si cez diagnostiku viem pozrieť natiahnutie rozvodovej retaze,respektíve o koľko je posunuté časovanie ak posunuté je.Nechce sa mi tam hodinu pátrať a špekulovať kde to je. Hádam sa to dá skontrolovať cez diagnostiku? Mám forscan na Pc. Ďakujem za každú radu.

Odoslané z 23030RAC7Y pomocou Tapatalku
 
Back
Top