• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Kde najdu VIN na rámu

Peka

nový člen
2
Zdar,
Netušíte někdo kde najdu na B2500 rok 2002 “winko” na podvozku? Údajně ma byt někde na rámu… Jdu s tím prvně na STK a chci to trochu očistit a nachystat ať to tam nehledáme. A nechce se mi leštit celý podvozek abych to našel
 
Ahoj, VIN na rámu by jsi měl mít za pravým předním kolem.
 
Zdar,
Netušíte někdo kde najdu na B2500 rok 2002 “winko” na podvozku? Údajně ma byt někde na rámu… Jdu s tím prvně na STK a chci to trochu očistit a nachystat ať to tam nehledáme. A nechce se mi leštit celý podvozek abych to našel
Ahoj, jax na tom s diagnostikou tohodle stroje. Ja uz do tohodle docela proniknul, umim z toho vyblikat kody. Ted resim redukci na OBDII je to trochu vyzkum ale snad to dam. Nicmene pokud tohle umis, docela by me to pomohlo. Ta moje bestije jede.. pak se zniceho nic zastavi a nejlepsi je odejit a nechat ji bejt, po chvili (ktera je od 2 min do Xhodin) se zas rozjede. Samozrejme s tim nikdo nema zkusenosti a takze postupuji jako slepec, krok po kroku, snimac po snimaci az to nakonec najdu... ale kazda rada dobra. Uz proto, ze to auto taky mas a asi jej budes taky potrebovat nekdy nacist.. Ahoj Josef.. kdyz tak muj mail josef.pavlicek@gmail.com
 
Back
Top