• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

LETNÍ VÝPRODEJ | vůně do auta California Scents

TO MI NESMRDI

nový člen
5
Zdravím vás, klubáci :)


rád bych vám nabídl intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu pro vaše auto od amerických společností California Scents a Jelly Belly. Vůně jsou ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

VÍCE INFORMACÍ o této společnosti, jejich ekologickém závazku a výrobních procesech jsem sepsal zde:
PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI CALIFORNIA SCENTS
PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI JELLY BELLY
100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE
EKOLOGICKÝ PRODUKT
KVALITA A TRADICE

OBJEDNÁVKU
můžete zaslat přes soukromou zprávu přímo tady na klubu nebo ji vytvořit na e-shopu TO MI NESMRDÍ

REFERENCE od klubáků, kteří již vůně vyzkoušeli:
OCTAVIA CLUB
E46 KLUB
OPEL ASTRA - G
VW CLUB
OPEL TIGRA

SLEDOVAT náš můžete také na sociálních sítích:
FACEBOOK
INSTAGRAM


Věřím, že Vás tyto vůně okouzlí :)
 
Kdo by měl i letos zájem o vůně California Scents za nejnižší ceny na trhu, může se u nás na e-shopu TO MI NESMRDÍ přihlásit k odběru NEWSLETTERU (na stránce úplně dole) a do Vánoc přijde všem přihlášeným SLEVOVÝ KUPON :)


Martin
 
Díky a aktuálně hledám něco neutrálního do svého autíčka, obešel jsem tesco a všechno to smrdělo jak záchodový čističe....
Nějaký tip z vaší strany?
 
Díky a aktuálně hledám něco neutrálního do svého autíčka, obešel jsem tesco a všechno to smrdělo jak záchodový čističe....
Nějaký tip z vaší strany?
Já osobně bych doporučil Car Scents - VIŠEŇ (https://www.tominesmrdi.com/vune-do-auta/california-car-scents-visen/)

A jako omluvu za pozdní odpověď přikládám slevový kupon :)
Po uplatnění slevy vychází Car Scents plechovky lehce pod 60,-Kč.
Jen tedy pozor, platnost kuponu je jen do 31. 1. 2022.

SLEVOVÝ KUPON : RECENZE_40
 
Trvale jsme snížily ceny všech produktů California Scents a Jelly Belly, které nově zakoupíte nejlevněji v ČR :)

(lze ověřit například na srovnávači zboží Heureka.cz)
 
Back
Top