• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

No za mě v tom mám jasno. U verze BM BN výrazně hezčí a sportovnější HB. Sedan mě teda moc neoslovil. A u BP naopak boduje sedan který je výrazně hezčí. Mě se ta zadní část u HB BP prostě stále moc nelíbí a to auto působí takový ještě menší. Ale to je každého vkus. Všechny ty auta jsou hezká. O tom žádná .

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Áno obe majú svoju cielovku 😁
Ale je fakt že keď som ja hľadal tak to bolo tak 1 sedan na 5 HB na inzerátoch tak asi tie Hb lákajú viacerých. Takže som vôbec rad že som zohnal a v jeden okamih som bol v stave že som mal pozrete a odskúšané všetky predávané Sedany v štáte 😂
 
Za mě taky sedan hezčí, mě se nikdy moc hatchbacky nelíbily, a nikdy jsem žádný neměl, myslím obecně všechny značky. Možná na 3 mps bych se dal ukecat. Jinak když už bych si musel vybrat mezi BN a BP hatchback tak bych bral BP, je takové víc chuligánské z mého pohledu :cool:
 
Jak uz jsem psal, BN SDN se u nas nedala koupit s G165, alespon ne v dobe, kdy jsem ji kupoval ja.

Se SDN jsem nejel, ale obe ty karosarske verze budou mit lehce jine jizdni vlastnosti, krome toho, ze HB vypada mnohem draveji. Hodnotim jen BM/BN.
 
Sedan verzie BM / BN nebol nikdy s motorom G165.
Sedan (G120) má oproti hatchbacku podľa technických údajov nižší odpor vzduchu (cx), vyššiu max rýchlosť (o 3 km/h), lepšie zrýchlenie (o 0,1 s :)). Čisto teoreticky by mal byť sedan "tuhší" = má menší otvor na "zadné veko kufra" a viac plechu.

U mňa jednoznačne vyhráva hatchback, čo sa vzhľadu týka... Len keď občas niekde vidím sedan, tak mi napadne, že práve to je "kompletná" Mazda 3. Hatchback mi potom pripadá, akoby mu "odsekli" zadnú časť :cool: A potom pozriem na hatchback a poviem si, že takto je to OK - vyzerá to "športovo" :)
 
Jinak hoši. Co děláte když vám do motoru lezou pitomé kočky? Tady na sídlišti jich se potuluje dost a párkrát byli stopy na baterce a srst na té dece. Ona právě M3 je vcelku dobře zakrytovana ale ty mrchy se tam umí protáhnout zřejmě od poloos. Nejlepší by bylo tam něco dodatečně namontovat a ten prostor u baterky zúžit natolik že už to nedá. Jeden čas se tu taky hodně chvalila jistá el. věcička ale nemohu to najít..

Samsung S22 256GB Tapatalk
Čus, můžeš zkusit sssCat Sprejový odpuzovač, vysledovat, kudy tam lezou a někam tam hodit na ele. pásky tohle a budeš mít klid. Akorát samozřejmě bacha, ať to při jízdě nesnímá pohyb, to by furt prskalo :D
 
Áno obe majú svoju cielovku 😁
Ale je fakt že keď som ja hľadal tak to bolo tak 1 sedan na 5 HB na inzerátoch tak asi tie Hb lákajú viacerých. Takže som vôbec rad že som zohnal a v jeden okamih som bol v stave že som mal pozrete a odskúšané všetky predávané Sedany v štáte 😂
Jj, je to tak. Jsem odjakživa ulítlý na sedany...a sehnat ho mi dalo taky pěknou práci. Ale o tom to je - tisíc lidí, tisíc chutí :cool:

20230317_181435.jpg
 
Back
Top