• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, třetí edice - HOTOVO, vyzvedávejte!!

Máš zájem o MazdaKLANí textil?


  • Celkem voličů
    21
  • Anketa uzavřena .
napíšeme ti pak SZ, až se dohodnem ,-) Ale z Bechyně bys dorazit na srázek mohl, pravidelně jezdí na motokáry kluci z jihu @JPS a @karel_b ,-)
 
napíšeme ti pak SZ, až se dohodnem ,-) Ale z Bechyně bys dorazit na srázek mohl, pravidelně jezdí na motokáry kluci z jihu @JPS a @karel_b ,-)
Kdy,kam?? Mam diky nekterym chybam hodne vysoky vydaje,takze mi moc nezbyva na zabavu.. Ma byt i sraz na jihu,ale zatim neni nic konkretniho,pokud vim.. A navic bych to rad mel co nejdriv,abych na nejaky ten sraz,kdyz vyjde,mohl prijet uz oblecenej.. Dejte pak s Naturalem teda vedet.. Diky..
 
Sraz bude, v nejbližší době by mělo bejt zveřejněný info :) Popřípadě bych to mohl na jih (Tábor/Veselí) stáhnout, jezdim do Prahy ob víkend
 
Sraz bude, v nejbližší době by mělo bejt zveřejněný info :) Popřípadě bych to mohl na jih (Tábor/Veselí) stáhnout, jezdim do Prahy ob víkend
Pokud by ses tedy dobrovolne obetoval,byl bych ti vdecny.. Info mozno dat sem,nebo muzu dat cislo.. Diky
 
Tak jsem taky zkoušel, tričko naštěstí sedí, takže díky. :)
 
MazdaKLANí textil vyroben a z 99% rozdistribuován. Všem ostatním píšu SZ :)
 
Zdravim Vas,Mazdari a Mazdarky.. Mam dotaz.. Bohuzel jsem neodhadl rozmery objednavane bundy a co cert nechtel, je mi mala.. :( Nemate tedy nekdo velikost XL a je vam trochu vetsi?? Me je Lko kratke...Triko ve stejne velikosti mi ale sedi perfektne.. Oboji je krasne a nechce se mi cekat na dalsi varku,ktera muze byt buhvikdy.. Diky..
 
To ti nepomůžu, ale potvrzuji, že v dané velikosti je triko vždy o něco větší než bunda. To tedy jako tip pro příští objednávky. Já mám bundu perfektně a triko je mi trochu větší, ale to je personifikované s nickem, takže pokus o výměnu nepřipadá v úvahu. Třeba to ale trochu zdrcnu vypráním.:)
 
To ti nepomůžu, ale potvrzuji, že v dané velikosti je triko vždy o něco větší než bunda. To tedy jako tip pro příští objednávky. Já mám bundu perfektně a triko je mi trochu větší, ale to je personifikované s nickem, takže pokus o výměnu nepřipadá v úvahu. Třeba to ale trochu zdrcnu vypráním.:)
Me triko sedi super,ale bunda je mala!!! Ta ma jen reklamu,takze by vymenit sla,ale musel by mit nekdo XL a musela by mu byt velka!!!
 
Jasně, bundu s někým vyhandlovat určite můžeš a snad se ti někdo ozve. Chci jen říct, že stejná velikost je jinak velká u bundy a jinak u trika. :D
 
No,jasny.. Taky jsem to zjistil.. Psal mi ale Natural,ze dost lidi melo L/L a sedi jim to.. Hold jsem nejak asymetrickej.. :D. Uvidime na nejakym srazu,nebo budu mit stesti,ze se nekdo ozve.. Diky..
 
Jestli tě to potěší, tak na tu asymetrii jsme tedy asi dva:p Končím, jdu dál fandit Bayernu:)
 
Žádné zasr.... O2tv. Buď ZDF HD v DVB-S2 nebo ORF 1 (jen SD) zatím ještě v DVB-T:)
 
Back
Top