• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Policie vs. řidiči

No nic moc tam není napsáno. Já například bych doporučil, že když jedete v mlze a dojede vás auto a drží se za vámi, tak není potřeba mu vypalovat sítnici a je lepší mlhovky vypnout. Bohužel to málokomu dojde i když na něj třeba blikneš.
 
jj souhlasím, já to jak blbec vypínám vždycky a třeba i když zastavím v šeru/noci v zácpě a stojím na autohold, tak zmačknu ručku, aby zhasly brzdovky, když za mnou někdo další zastaví
 
no a bohužel tam nenapsali vypínání v koloně a městě s pouličním osvětlením.........i když je to zbytečné, potkávám za slunečného dne i policejní auto s mlhovkama
 
Me by docela zajimalo to, jak spousta aut ma udelane denni sviceni z utlumenych mlhovek. Typicky u Octavie 2 pred fl. Tise se to toleruje a nebo to nesmi byt?
 
Kupoval jsem denní světla pro Miatu NB a toto bylo v návodu.
Rozdíl ve svítivosti a denní světlo musí být schváleno dle ES (ECE R87), myslím že to je nějaké písmeno na (vrchní kryt) světla, na STK i policie to pozná, ale kdo by na to upozorňoval. Případně to někdo doplňte, třeba se pletu........
 
jj taky jsem je tam potkal, myslím že v pondělí ráno :)
 
Buď měřili, podle těch cedulí na zemi (i ta třicítka je neplatná) nebo sledovali dole stopku, ale to pochybuji, že mají takový zoom. :)
 
Mantáci, měřit rychlost podle neplatné značky, to bude trapas, až se někdo ozve.
 
Back
Top