• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Rozdíl v tvrdosti na discích 17" a 19"

Hmmm, tak to je fakt zvlastne...to by ma stvalo, keby som nemal ET45...
to si piš že mne to štve, jsem zvědav co tomu řeknou v Mazdě kde mi vystavovali papíry pouze s 17 ET 50 a prodali auto s nazutím 19 ET 45
 
Poslední úprava:
Tak na prvej STK (alebo pri dokladnejsej kontrole policiou) mas problem urcite...:-/
 
Ahoj.Podařilo se někdy někomu dodatečně doplnit do velkého TP rozměr pneu jiný než je udáván od výrobce?
 
Nějak jsem to tam nevyčetl. V TP mám povolený rozměr disku 19 ET 45 a pneu 225/55 R19. Pneu bych chtěl 235/45 R19. V autorizované prodejně Mazda mi bylo řečeno, že to nejde z důvodu homologace. Tak jak to mám udělat? Díky
 
Nějak jsem to tam nevyčetl. V TP mám povolený rozměr disku 19 ET 45 a pneu 225/55 R19. Pneu bych chtěl 235/45 R19. V autorizované prodejně Mazda mi bylo řečeno, že to nejde z důvodu homologace. Tak jak to mám udělat? Díky
Ahoj. Prosím tě nemůžeš rozházet šířku a výšku jak se ti chce :D to má svá pravidla. Při nehodě ti to pojištovna zkontroluje a běda jestli to nemáš dle TP.
Mě kontrolovali kola i když mi na parkovišti poškrábali dveře :D

Jinak pro zajímavost ...velikost kola je daná /kvuli převodovce a a hlavně tachometru/ at máš 17 nebo 20 kolo je pořád stejně velké,jen ubereš tu masu gumy.Kdyby jsi měnil velikost kol tak ti nebude přesně ukazovat tachometr a převodovka bude namáhaná.
225 65 17 - 225 60 18 - 225 55 19 :D
 
Poslední úprava moderátorem:
ja mam vo VTP k CX-5 KF toto (inak sa do toho vobec nerozumiem, jedine co som povedal predajcovi je nech mi tam necha zapisat 19 letne i 17 zimne):
IMG_20190306_212834.jpg
 
Pro mne 3.5 cm není míra a každá změna pro Mazdu cx 5 znamená nepříjemnosti respektive pro posádku

Mne by těch pár milimetrů za tu vyhopsanou krásu nestálo, ale každý máme jiné kosti :D

ještě prodávám 17" ET 50
_vyr_15945833.jpeg

A do 14 dnů (možná) i originál Mazda ET 45 19" i s gumou
 
Zdravím, měl bych potencionální zájem o ty 17", mohu více info ? Předem dík
Ty 17" elektrony s gumou prodám za cenu gum nebo cenu elektronů.
Je mi celkem jedno kterou variantu zvoliš, ale chci z toho na nové gumy . Pneu a disky jsou staré necelou jednu letní sezónu na autě a pak následovala garáž (část provozu jedné letní sezony + ladem v garáži 1, 1/2 roku = celkem max. dva roky staré)
Continental PremiumContact 5 SUV225/60 R17 99 V letní
https://www.pneumatiky.cz/continent...5-60-r17-99-v-letni-pneumatiky-03569110000-t1
+
21125-8b18f8430a5598a01742da5fc3c2fbe3.jpg
 
Poslední úprava:
Ahoj. Kdy to budes vedet? Nejspis bych mel zajem. Zalezi na cene. Vice muzes do SZ. Diky


Original alu mazda KF ET 45 19" nakonec neprodam (zatím), pouze letní pneu dodané při nákupu nového auta (stáří duben 2018)
 
Poslední úprava:
Back
Top