• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Vysočina

mrvevi

výkonný člen KLANu
Ověřený uživatel MazdaKlanu
420
Mazdáár přátelé,
chtěl bych se zeptat, jestli tu někdo je z Vysočiny, sem tam někdy na pokec o našich miláčcích nebo prostě jen tak poplkat :)
 
tak tohle je za barákem :D , bohužel nemužu nic přislibit, zaleží na terminu... mám dlouhy a kratky tyden, směnuju nepřetržite směny 12tky... Bud budu v praci nebo ne ... jina volba bohužel není... když bude volno tak 100% dojedu ;) (se mi vždycky krejou ty srazy, na ktery jsem chtel jet :-( ... jak u aut, tak u motorky :-/ ) .. Proto se snažím tady nahánět nějaké Vysočiňáky, třebas alespon na to kafčo na benzince :D
 
a co se sejit nekde na vysocine pekne v prirode,projet nejake okresky kde jezdi malo aut,ne u dalnice která bude stejne zacpana
 
Tyger: Jestli tvůj post patří ke společnému srazu PU a MU, tak to tam přesunu. O projížďce je psáno a je v plánu. Už jen zvolit nějakou vhodnou trasu ;)
 
Tyger: Prague a Moravia unit První sraz maj ve správě jiní než ja :) , tak spíš směruj tento dotaz/ navrh k příslušnemu srazu :) ... Ja tu jen pátrám po Mazdácich z Vysočiny :)
 
ja vim jen jsem napsal svůj názor akorát jinam nez jsem chtěl.sorry
 
V pohodě, už jsem to nakopíroval do správného tématu ;)
 
mrvevi a ostatní: rozhodně se nikdo nebojte zakládat své srazy nebo jiné topicy! Tady nepanuje a nebude panovat žádný fašistický režim, pokud něco založíte duplicitně nebo špatně zařadíte, s úsměvem vás nasměrujeme do správných kolonek nebo to standardně zmoderujeme .... :)
 
To chce vytisknout vizitky a postupně verbovat ;) Jinak super, že jedeš za náma. Budeme se těšit :)
 
přemýšlím na co je tisknout, jaky druh papiru, jestli obyč nebo čtvrtku alespon :D ...
 
No super. MAZDAAAAAR konecne krajanek :) vitej mezi nas ;)

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Takže Vysočínani :D ... hlásím zatím dvě mazdy (@Mazda3blue a ja) budou mít sraz u nás v ZR na místě setkání Vysočíňanů v 6: 45h v sobotu ráno. Pokud by měl někdo zájem se přidat, tak budeme tam.
Pojedeme na MAZDA SRAZ u Olomouce

Naplánovaná TRASA povede klasicky tudy, je zajímavá a dá se pekně pojezdit :)

Máme plánovanou jednu zastávku v Prostějově, kde se dobere další člen :) , a pak hurá na koupák. Nemáme dálniční známky, takže přesun po vedlejších :)

Kdo chce, klidně se přidejte. Pokud se budete mít zájem se přidat někde po cestě, tak mě prosím o tom informujte :)

Mazdáááár
 
Poslední úprava:
Back
Top