1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

  Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

 3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Fotografie

Podívejte se na všechny fotografie z Mazda fórum a Mazda klub - MazdaKlan.cz

Nejnovější komentáře

 1. dzodzo
  a co zo sedadla spolujazdca zaradit neutral, trochu to potisnut nazad a nastupit? naco to robit zlozito, ked to ide jednoduchsie?
 2. Doofer
  mě se ta s-type maska líbí, ale mladá nedá dopustit na akvárko :) nedávno nedobrzdila a rozbila předek, takže měla možnost na změnu a stejně vyhrálo tohle
 3. Max6
  A kdyby jsi chtěl přední masku (mřížku chladiče) z S-Type,tak budu objednávat,tak můžeme jít spolu napůl s poštovnym ;)
 4. Max6
  Taky máme ufouna,ale v tý červený vypadá moc hezky :)
 5. Krabat
  Lepší rozlišení plz.

Statistiky galerie

Kategorie:
60
Alba:
105
Nahrané fotografie:
2 633
Vložená videa:
22
Komentáře:
634
Využití disku:
1,9 GB