• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Aditiva a oleje z red-rider.cz

Jarred

člen KLANu
64
Sleva 5% na oleje Petro Canada a aditiva BG a Metabond z www.red-rider.cz po zadání kódu "mazda-5klan" v košíku.

Tato nabídka byla domluvena s provozovatelem e-shopu na základě dlouholetých vzájemných obchodních vztahů a osobní spokojenosti jak s uvedenými produkty, tak i přístupem a ochotou tohoto prodejcem.
Jelikož zejména Petro Canada se zde na fóru často zmiňuje, napadlo mě domluvit pro členy klanu alespoň tuto malou slevu...
 
Poslední úprava moderátorem:
Red-rider mohu doporučit. Kupoval jsem tam nedávno VIF do benzínu, mají slušnou cenu. Sice omylem poslali jiné balení, než jsem objednal a zaplatil, ale stačilo zavolat a do 3 dnů byl doma nový balík. Za mě serióznost obchodu poznáš až při reklamaci a tady nezklamali. Je to stejný provozovatel jako https://www.nejlevnejsi-aditiva.cz/
 
Back
Top