• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Alarm

K tématu, originální alarm je přizpůsobený autu a lze jej ovládat originálním dálkovým ovladačem.
 

Přílohy

  • C850-V7-510_Alarm_161013.pdf
    4,7 MB · Zobrazení: 17
  • C850_V7_510_Burglar_Alarm_OM.pdf
    3,6 MB · Zobrazení: 17
Je fakt, že kromě pískování jsem měl vždy ještě zámek na šaltpáku a alarm, případně pager. Teď když mám automat, tak jsem si řekl, že páku už nechci zamykat a spoléhám se na pískování a alarm. Ale jak to tady čtu, tak jsem se možná nechal ukolébat :( Fakt je, že když číslo na skle přepískujou do rozmazanýho fleku, tak to asi málokoho vzruší. Pak se to dá prodat i vcelku i na díly včetně dveří s oknem. Má vůbec STK za povinnost sledovat pískování oken?
IMO nemá, v případě bezklíče bych jen pořídil nějaké pouzdro na odstínění, hlavně při pohybu na místech, kde je hodně lidí (typicky nákupáky). Doma stačí hodit klíče do plechovky.
 
Když vám auto bude chtít někdo ukrást, tak si myslím, že mu bude úplně jedno jestli bude mít alarm, opískovaná okna, GPS nebo "kola připásaná k zemi řetězem" stejně si ho vezme. :eek:
 
Když vám auto bude chtít někdo ukrást, tak si myslím, že mu bude úplně jedno jestli bude mít alarm, opískovaná okna, GPS nebo "kola připásaná k zemi řetězem" stejně si ho vezme. :eek:

Celý to je o tom mít auto zabezpečený dost na to, aby zloděj radši ukradl auto vedle, protože to bude mít snazší. Neukradnutelný to neuděláš, leda bys to auto zahrabal do země, zalil betonem a postavil si nad tim dům.
 
Celý to je o tom mít auto zabezpečený dost na to, aby zloděj radši ukradl auto vedle, protože to bude mít snazší. Neukradnutelný to neuděláš, leda bys to auto zahrabal do země, zalil betonem a postavil si nad tim dům.
myslim, ze staci dodelat tajnej vypinac na elektrice a nikdo ti s tim neujede (99procent pripadu kradezi) pokud si ho hodi na odtahove auto ramenem..mas stejne peska..ale ta sance..je naprosto naprosto miziva..jak u M3, tak M6 atd. Prodejni cena takoveho vozu byt noveho za to nestoji
 
Ahoj,
když si nainstaluji alarm Jablotron. Je to důvod ke ztrátě záruky?
bych řekl, že GPS a GSM je základ.
 
Ahoj, když si nainstaluji alarm Jablotron. Je to důvod ke ztrátě záruky? bych řekl, že GPS a GSM je základ.
Celkovou na všechno určitě ne, Jablotron musí mít nějakou elmag. kompatibilitu. V praxi pak při pochybnostech dochází na dokazování příčinné souvislosti, hlavně bych to nechat buď instalovat v Mazda servisu, nebo alespoň někým, kdo se vyzná a pořídí k tomu i nějakou zprávu (pro budoucí servisní zásahy), co se zapojení týče.
 
Back
Top