• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Auto hold - permanentne ON

kajo873

nový člen
4
Ahojte, práve som vymenil moju CX-3 2.0, 88kW 2017, za CX-5 2.0 121kW 2018 . Je to neuveriteľný rozdiel medzi triedami. Takže sa pomaly zžívam s novými funkciami a vychytávkami.
Trochu ma štve jedna vec a to, že auto hold musím vždy po naštartovaní zakaždým aktivovať (na firemných WW touran je to napríklad aktivované stále). Neviete či sa do táto funkcia nejako aktivovať, aby bola permanentne ON? Je to možné aktivovať cez PC?

Podmienky na fungovanie AUTO HOLD podľa manuálu mi nevadia, len teda aby som po naštartovaní nemusel vždy stlačiť tlačítko. Pretože sa mi stáva že očakávam že auto hold ma podrží ale zrovna ho nemám aktivovaný.

Ďakujem.
 
Obávám se, že to nejde.
Na Q5 jsem to taky musel zapnout pokaždé, po těch skoro 14 letech mi to přijde jako normální.
 
Obávám se, že to nejde.
Na Q5 jsem to taky musel zapnout pokaždé, po těch skoro 14 letech mi to přijde jako normální.
Aj to je možnosť. Ale preto som založil vlákno, aby som zistil či to niekto už riešil alebo každý to berie ako fakt. Prípadne mi niekto vysvetlí že prečo sa to nedá.
 
Může to být třeba proto, že tohle není běžná standardní funkce každého auta a poněvadž se mnohdy řidiči střídají, aby nebyl jeden který třeba zaskočen a překvapen. Možná to odporuje nějakým jiným předpisům, čert ví.
 
Back
Top