• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Auto-Pech

Jára

výkonný člen KLANu
136
Svoji Mazdu jsem koupil v tomto bazaru. Auto jsem si vybral na www a opravdu bylo na prodej za cenu uveřejněnou na www: http://www.auto-pech.de/ Auto jsem si mohl sám vyzkoušet bez problémů.

V uváděné ceně chybí něco kolem 1000Kč za převod, které musím bazaru doplatit později. A ještě musím samozřejmě zaplatit převod a evidenční prohlídku za sebe.

Koukám, že dvě naftové Mazdy tam hnijí dost dlouho. Připadá mi to, že před pár měsíci tam byly také.

Auto mělo několik závad, ale ty naštěstí nebyly kritické a daly se opravit:
Např. chybně zapojené handsfree, které ničilo baterii. Déle třeba vypálené Xenony. Nebo po prošlápnutí spojky zdechnul motor a vypadnul posilovač řízení (tohle udělala škrtící klapka).

Raději jsem jel busem do Liberce po nechutných zkušenostech s bazary v Praze. Tím třeba myslím, že nabízí neexistující auta a když se zeptám tak menší podvodníci mi po telefonu řeknou,že auto se právě prodalo a největší svině (auto ESA) mě nechají se stavit osobně abych zjistil, že lhali.
MazdaPech.jpg
 
Poslední úprava:
Back
Top