• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Autopříslušenství na 12 V

1N7RUD3R

rodinný člen KLANu
1 207
Jak se zacina vyhravat auto, vzpomnel jsem si, ze jsme si driv chtel koupit nejakou rozumnou chladnicku. Rad bych zalozil tema, ktere se bude tykat obecne spotrebicu do zasuvky na 12V. Pokud bude treba, zmenim nadpis topicu aby to bylo vystiznejsi.

Ted ale moje otazka: Podle ceho se orientovat pri vyberu autochladnicky? Me se jedna, rekneme o chlazeni piti. Popripade nejaky svacky, kdyz se jede na vylet.
 
Lednicku do auta uz mam asi ctyri roky, pouzil jsem ji asi 3x......
 
Buď jsou termoelektrické s větráčkem nebo více větráčky (většina hobby), nebo kompresorové (od cca 10 tis. Kč). Optimální je pití (to obzvlášť) a svačku předchladit v domácí ledničce, protože termoelektrika ti něco vychladí možná tak na šestihodinové cestě. Co se značek týče, tak osvědčená je WAECO (což je výrobce i tempomatů a dalších věcí montovaných i jako OEM), ale co se termoelektrického boxu týče, stačí i obyčejná Čína z Alza.
 
Prave proto to nepouzivam, protoze to moc nefachci.... A je to obrovsky
 
Presne, je to pouzitelny jen na hodne dlouhy cesty, musi se obsah predchladit a nejlip tam jeste vrazit predmrazenej chladak s ledem
 
Hm,... jsem docela zvykly v aute vozit vodu na piti. V zime to je dobry, to maximalne zamrzne. Ale v lete je to nechutne teply a tomu bych chtel nejak predejit.
 
tak třeba splašíš nějakou malou chladničku. Do tý mojí se vejde sixpack 1,5 litrovejch vod a je to mega kraxna i do kufru veliká :)
 
Staci mi treba na tri, ctyri flasky. Proste, kdyz je nouze. Na dlouhy vylety moc nejezdime. Vetsinou nejdal tedka jezdime na ukrajinu za tchanojcma...
Jeste me napadla nejaka termotaska. Ale, kdyz uz zabirat misto... tak asi rovnou lednicku.
 
jestli chceš, tak ti ji půjčím a vyzkoušej si to. Práší se mi na ní v práci pod stolem :)
 
Hm,... jsem docela zvykly v aute vozit vodu na piti. V zime to je dobry, to maximalne zamrzne. Ale v lete je to nechutne teply a tomu bych chtel nejak predejit.
Otec-bývalý kamioňák má doma kompresorovou. Stará asi 3roky, z toho 1,5roku leží. Je v důchodu takže ji nevyužije. tak dej vědět kdyby byl zájem...
 
Poslední úprava:
Back
Top