• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Autorádio (2DIN NB-1)

CX-5 KE před FL měly dva způsoby, jak byl USB port připojený. Úplně na začátku výroby (2011) byl připojený přímo do NB-1. Pak (myslím nějak na podzim 2013) přidali ovládání hlasem pomocí Bluetooth jednotky a USB přepojili do této jednotky. Kterou verzi máš?
 
Mám cx-5 07/2014; 2,0/121kw v benzínu a hlasové ovládání přes BT tam máme,USB port je v opěrce mezi sedadly.
 
opsal jsem info z navigace.
DEVICE DP3134N52466(0) (59,5)
App 10.854.1663560.542(0)(1814) 1/9/2014 OS 1550115
Backup FS 1441501
GPS GSW3.2.5TT3-CRC32_3.3.01.06-C34 P3
BOOT 778626
 
přiznám se, PC není zrovna moje silná stránka ale znamená to,vytvářet hudební soubory přes program např. Mp3Tag a pak to nahrát na flash disk?
 
Nie, nevytvarat nove audiosubory (mp3tag to ani nevie). Znamena to v existujucich hudobnych suboroch spravne vyplnit textove polia, kludne vo vybornom mp3tag.
 
Chci se zeptat zkušených,pokud nemám zadanou trasu(adresu),jak nastavit,aby při jízdě,kde se zobrazuje jen pohyblivá mapa,se zobrazovaly pumpy,hotely a ostatní ikony.Při zadané adrese se zobrazuje vše,co jsem si nastavil v Nastavení.
 
Body zájmu by se měly zobrazovat stejně ve 2D i 3D režimu, pokud to máš tak nastavené. Nezáleží, jestli je zvolená trasa nebo ne.
 
A to právě nemohu nastavit.Body zájmů se zobrazují jen u nastavené trasy.Když dojedu do cíle,tak body zájmů se pořád zobrazují.(pokračuji dále).Ale jen do vypnutí motoru.
 
Zkontroluj: settings/show POI on map/next/2D a 3D view-obě volby musejí být zatržené.
 
Back
Top