• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Blikajúca kontrolka aktívnej kapoty

Milos

člen KLANu
90
Zdravím,
Včera mi začala preblikávať kontrolka aktívnej kapoty.
IMG_0891.jpg

Náhodou som bol dnes objednaný na ročný servis, tak sa mi na to pozreli. Vraj zahlásili chybu 3 z 5 senzorov, avšak žiadne poškodenie neobjavili, tak len prečistili senzory a konektory. Cestou domov mi kontrolka začala zase blikať.

Máte s tým niekto skúsenosť?
Je niečo, čo môžem skúsiť, než sa znova obrátim na servis?
Forscan mám...
 
Ahoj mám ten stejný problém, vyřešil jsi to nějak? Mě to začlo dělat poprvé asi před 14 dny po poměrně velké celonoční bouřce kdy auto stálo na parkovišti, dost foukalo a pršelo. Ráno po nastartování kontrolka blikala celou cestu tak jsem to doma otevřel nechal stát na sluníčku a zdálo se že je klid. Dnes ráno bez jakehokoli důvodu (auto v suchu ve stání) blikačka znovu. Puvodne mě napadlo jestli není souvislost s výměnou a opravou přední masky a věcí po zimní nehodě co v Mazdě opravovali v květnu. Máš to nakonec nějak teda vyřešené? Dík
 
Viac sa mi to už nestalo, tak asi pomohlo to prečistenie senzorov a konektorov. Od servisu sa to stalo len raz cestou domov (to som založil toto vlákno), ale od vtedy už je pokoj.
 
No tak doufám, že je to taky jen v souvislosti se změnou počasí a vlhkosti. Jen musím nastudovat kde jsou ty senzory a konektory k nim at na nejaky nezapomenu. Kdyby někdo věděl poprosim o obrazek ;) dík
 
Back
Top