• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Čalúnenie vodičovej autosedačky

engineer

člen KLANu
163
Ahojte, postupne dávam "dokopy" svoju Mazdičku (aj napriek tomu, že dovozca tvrdil, že je v stave nového auta) a trochu ma hnevá bočné sedenie vodičovej autosedačky. Predovšetkým ľavá časť sedáku a taktiež bočné vedenie operadla. V zákrute doslova vypadávam zo sedačky :) Pravdepodobne sa ten molitan zlomil a nejako stlačil/upadol.

Riešil niekto podobný problém? Len pre doplnenie, mám verziu GTA tzn. koženo-textilné vyhotovenie.

Ešte mi napadla jedna vec: nedal by sa, iba samotný sedák, prehodiť zo spolujazdcovej strany na vodičovu? Predchádzajúci majiteľ bol, pravdepodobne, objemnejšieho charakteru, ale cestoval sám, preto spolujazdcova sedačka je vo veľmi dobrom stave a tie zadné sú v podstate ako nové.
 
Co zkusit Mazdagentlemen, jestli nemají sedačku v polokůži od spolujezdce z nějakého Angličana?
 
Vďaka za tip. Oslovil som ich a mali byť ju mať, ale trochu ma zarazilo, že nebude fungovať vyhrievanie?
Ešte mi napadla kacírska myšlienka, dať tam úplne iné predné sedačky, ale to by asi technicky nešlo (alebo sa mýlim?) a dizajnovo by to tiež moc nesedelo.
Možno ešte oslovím nejakého čalúnnika, či by sa s tým nevedel pohrať. Čítal som tu tému ohľadom nekvalitného sedáku na CX-5 a tam sa ten poškodený molitan vymieňal a v niektorých prípadoch dopĺňal.
 
Však to zkombinuješ, můžeš to rozebrat, potah a bočnici použít zdravou.
 
Back
Top