• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Cena vraku

Tak aspoň, že to bereš pozitivně a přinese to i něco dobrého:) Hlavně nové auto dobře pojistit, urřitě vč. GAPu!:)
Nehodu řeší jaká pojišťovna? A Ty mas svoji pojstovnu slovenskou (havarko)?
 
tak tak, GAPko mi zachranilo dost penazi v tomto pripade, tak urcite pre nove auto je to must have.

mam slovensku pobocku Uniqua poistovne, aj ked mam pocit, ze sa spajala s ceskou nedavno. Ale po tejto skusenosti, ju urcite idem menit a vsetci mi odporucaju Allianz, aj ked je o cosi drahsia.
 
A taky spolkla Axu, nedavno :)
Podívej levna/draha... to se neda nikdy rict. vzdy to chce zadat konkretni parametry, znacka auta, rok vyroby, vybava, adresa bydliste...... a pak muze byt klidne i nejlevnejsi.... Konkretne zde muze byjit dobre, pokdu budes mit nizsi rocni najezd km...
 
Tak uz mam konecne vyjadrenie od poistovne, a konecne odpoved aj na otazku, kolko stoji ten vrak -> vydrazili to na 3077 euro, co by som povedal. ze je celkom nizka suma na to, co vsetko v tom aute bude bezproblemov fungovat. na druhu stranu, oprava v autorizaku stoji minimalne 18 000 euro. A este zaujimave bolo vidiet, ze ohodnotili auto na sumu 18 800 pred havariou, 4 rocny automat G120 revolution, 60 000 najazdenych.

ale tak s vysledkom som spokojny, vratia mi presne to co som zaplatil za auto, a zariadili aj odpredaj toho vraku. vsetkemu su kyvol a verim ze do tyzdna uz budem jazdit na novom :)
 
Tak uz mam konecne vyjadrenie od poistovne, a konecne odpoved aj na otazku, kolko stoji ten vrak -> vydrazili to na 3077 euro, co by som povedal. ze je celkom nizka suma na to, co vsetko v tom aute bude bezproblemov fungovat. na druhu stranu, oprava v autorizaku stoji minimalne 18 000 euro. A este zaujimave bolo vidiet, ze ohodnotili auto na sumu 18 800 pred havariou, 4 rocny automat G120 revolution, 60 000 najazdenych.

ale tak s vysledkom som spokojny, vratia mi presne to co som zaplatil za auto, a zariadili aj odpredaj toho vraku. vsetkemu su kyvol a verim ze do tyzdna uz budem jazdit na novom :)
Vse je dobré, co dobře skončí:)
 
Co se pak děje s takovým prodaným vrakem ví to někdo? Mě by se zrovna hodilo odkoupit alespoň jedno kolo :D
 
Vydraží ho “kdokoliv”, kdo se přihlásí, majitel má 14d na rozmyšlenou, zda proda nebo ne…
A co se s tom deje.. buď jde na díly, nebo na 99% se poslepuje a proda… často do Polska nebo kamkoliv jinam….. :)
 
@Zeggjk mam este celu sadu 16tiek elektronov pre m3 keby chces. pouzival som ich na zimu. urcite ich budem inzerovat. na tej novej m3 by take male vypadali zle.
 
Díky za nabídku, já potřebuji přesně to co je na fotce v prvním příspěvku, to jsou 18 palcový. Před týdnem jsem si já pakoš pravé přední pěkně odrbal o obrubník, už skoro stojím jedu ani ne krokem, a koukám ten krám kam jsem chtěl má asi zavřeno, co je na tý ceduli napsáno? Takže prej dnes mimořádně jen do 16:00 + odrbaný kolo nóóó. :mad:
 
Back
Top