• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Chladič a ventilátor pre 2.0 DISI

Andy6

nový člen
7
Zdravím,

nedávno som s mojou GH po facelifte zrazil jeleňa a zháňam náhradné diely. Zistil som, že na niektorých stránkach sa dajú kúpiť celé predky (diely karoserie, držiaky, úchyty, chaldič, ventilátor, svetlá). Väčšina dielov na internete je ale z dieslových verzii. Keďže ja mám 2.0 benzín, zaujímalo by ma, či je nejaký rozdiel medzi chladičom a ventilátorom medzi dieslami a benzínmi, resp. či si mám dať pozor len na objem motora alebo aj na niešo iné.
 
čau, využiju tohle téma at nezakládám nove, nebo se týden pročítám celým webem. Mám problem se spínáním ventilátoru. Točí se asi 10sec pak se na chvíli vypne a pak zase sepne. Takže když mám auto na volnoběh tak se to za minutu xkrát zapne a vypne..... je to ok nebo ne??? viděl bych to na snímač teploty.... nemáte s tím zkušenosti?
 
@masak6 a když vypneš natvrdo klimatizaci (tlačítkem A/C nebo tlačítkem OFF na větrání),tak to dělá taky ? Pokud to dělá jen se zapnutou klimatizací, tak je to naprosto normální.
 
Back
Top