• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Presne takhle jsem si to v duchu predevcirem komentoval sam. Muzes se sice tem korejcum stale posmivat, ale uprit snaha se jim uplne neda.
 
Já se jim neposmívám. Jak říkáš, snaží se a jsou na to pozitivní ohlasy. Ovšem až se bude chtít Mazda vrátit se sportovními modely, tak aby to nebylo pozdě.
 
Fleet sleva nabídnutá na 260k Country Tourer Exclusive byla vskutku impozantní, takže zbývá vyřešit jen nějakou barvu z palety na míru.
Mno ... co znamena fleet sleva? Do jakeho fleetu to chces koupit? ;)

Tak tohle je teda za zajimavejsi cenu,takze bych volil urcite tohle pokud bych ten milion na auto mel.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/infiniti/q50/17322317?goFrom=list
Neni ta cena spise nejaka podezrela? Jakoze kdyz si tu Q50 dam do nemeckeho konfiguratoru jenom s tim 3.0T a barvou, tak uz jsem na 56.400 Eurech, coz je temer mega a pul. Tak bych rekl, ze by to takovy cenovy pokles nemelo mit, kdyz to je temer nejete.

Já se jim neposmívám. Jak říkáš, snaží se a jsou na to pozitivní ohlasy. Ovšem až se bude chtít Mazda vrátit se sportovními modely, tak aby to nebylo pozdě.
Ja nemystel, ze se jim posmivas Ty. Posmesky na korejce jsou docela caste, i tady ;).
 
když bereš na IČO, tak Opel má vždy fleet cenu, stejně jako jí nabízí i pro soukromé osoby když mají ty svoje DNY
 
Tolko kritizovaný "nedostatok" japonskych aut, absencia auto ovladania elektrickeho stahovania vsetkych okien, je konečne vyriešený ! ! !

Camera1020_2017_10_30_15_43_05_024.jpg

v KIA Optima, verzia Silver - zakladna vybava :-(
 
Nicméně jsem byl dneska u prodejce, a vidím to, že v červnu založím k MazdaKlanu i OpelKlan... (just kidding) :) Fleet sleva nabídnutá na 260k Country Tourer Exclusive byla vskutku impozantní, takže zbývá vyřešit jen nějakou barvu z palety na míru.
Bol som si tento Opel obzriet, ale nejazdil som. Mali iba tuto 260k verziu, o ktoru som zaujem nemal. Od znameho predajcu som sa dozvedel, ze je to na 260k lenive, co je sposobene prevodovkou a ze to zere vzdy cez 11l. A vsetky predvadzacky, co mali, tak im vrzgali palubovky a sedacka vodica :)
Ja by som do toho nesiel, aspon do faceliftu. S tymi zlavami je to pravda, hned som dostal ponuku 20,5% dole, co je maximum, co na fleet davaju. Inak fajn, asi prvy Opel, ktory sa mi paci.
 
Bol som si tento Opel obzriet, ale nejazdil som. Mali iba tuto 260k verziu, o ktoru som zaujem nemal. Od znameho predajcu som sa dozvedel, ze je to na 260k lenive, co je sposobene prevodovkou a ze to zere vzdy cez 11l. A vsetky predvadzacky, co mali, tak im vrzgali palubovky a sedacka vodica :)
Ja by som do toho nesiel, aspon do faceliftu. S tymi zlavami je to pravda, hned som dostal ponuku 20,5% dole, co je maximum, co na fleet davaju. Inak fajn, asi prvy Opel, ktory sa mi paci.
Lenivé to je, ale jen když je vypnutý Sport režim a cca do 100 km/h (má to delší 3. cca do 120 km/h, třeba ZF u 280k Guilie řadí 4. už lehce nad stovkou). Převodovka je v pořádku, mohu-li posoudit, řadí stejně rychle jako v Mazdě, není to ale pochopitelně VW DSG DQ500. Jinak auto jede přiměřeně výkonu 260k a pohonu všech kol. Maximálku to dosahuje na 7, ne na 8. Kdybych si to kupoval, počítám s úpravou na těch cca 310k, co zvládne sériové turbo a intercooler.
 
Automatický dojezdy všech oken (a ovládání všech oken podrženim tlačítka na dálkáči) měly už GG pofaceliftu ;)
 
možná tu motáte hrušky s jablkama. Automatický dojezd (pokud promáčknu čudlík okna, okno sjede/vyjede až nakonec) s možností sjet/vyjet oknama na dálku ovladačem (tato funkce zanikla po GH, GJ už je nemá :-( )
 
Společný ty dvě věci měli to, že obě byly současně zavedený s faceliftem GG1 (dosazení komfortní jednotky místo oddělenejch modulů pro různá zařízení) do roku 2005 byla automatika pouze pro okno řidiče a na dálkáč nešlo nic.
 
já jel včera za Insignií sedan nebo LB, nevim a do poslední chvíle jsem si myslel že je to Passat CC nebo nějaká jeho odnož....
 
Back
Top